SİTE SAĞ REKLAM ALANI

8 MART'TA KADINLAR ALANLARDA

Aliağa Emek ve Demokrasi Platformu 8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü'nde "Krize, Şiddete ve Eşitsizliğe Karşı Özgürlüğümüz için Alanlardayız” dedi.

04 Mart 2019 12:41 aliaga 266
8 MART'TA KADINLAR ALANLARDA
Aliağa'da kadınlar 8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü'nde Emek ve Demokrasi Platformu'nun düzenlediği etkinliklerde bir araya gelecek. Krize, Şiddete ve Eşitsizliğe karşı kadınlar, 8 Mart  Cuma günü saat:18.00'da Aliağa Demokrasi Meydanı'nda gerçekleştirecekleri basın açıklamasının ardından Petrol-İş Sendikası Necmettin Giritlioğlu Konferans Salonu'nda düzenlenen etkinliğe katılacaklar.
Bu sitede bulunan tüm yazılı ve görsel içerikler ile bu içeriklerin görsel ve sistematik tasarım hakları aksi belirtilmediği sürece Poyraz Gazetesi’ne aittir. Poyraz Gazetesi’nin yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yeniden yayınlanamaz veya satılamaz. Aksine davranışların, 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı Türk Ticaret Kanunu’na göre hukuki ve cezai yaptırımları mevcuttur. Sitedeki tüm içeriklerin telif hakları korunmaktadır.
DİĞER HABERLER