SİTE SAĞ REKLAM ALANI

83.5 LİTRE KAÇAK İÇKİ YAKALANDI

Aliağa'da Kaçak İçki Operasyonu: 83.5 Litre Kaçak İçki yakalandı.

13 Aralık 2018 12:06 aliaga 474
83.5 LİTRE KAÇAK İÇKİ YAKALANDI
Aliağa Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Grup Amirliği tarafindan yapılan operasyonda 83.5 Litre sahte rakı yakalandı. Emniyet ekiplerinin 3 şüpheli şahsa ait ev ve arazideki bağ evinde düzenlediği operasyonda toplam 83.5 litre kaçak içkiye el konurken, şüpheliler G.B., M.R.M. ve İ.Ö. hakkında 5607 SKM suçundan gerekli yasal islemler başlatıldı.
Aliağa İlçe Emniyet Müdürlüğü konuyla ilgili yaptığı açıklamada tezgahaltı tabir edilen yerlerde,yasadışı yollardan gerekli sağlık şartları sağlanmadan ve izinsiz üretilen ürünlerin alınmaması gerektiği, bu tür konularada her türlü ihbarın 155 Polis Hattına yapılması gerektiği vurgulandı. 

Bu sitede bulunan tüm yazılı ve görsel içerikler ile bu içeriklerin görsel ve sistematik tasarım hakları aksi belirtilmediği sürece Poyraz Gazetesi’ne aittir. Poyraz Gazetesi’nin yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yeniden yayınlanamaz veya satılamaz. Aksine davranışların, 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı Türk Ticaret Kanunu’na göre hukuki ve cezai yaptırımları mevcuttur. Sitedeki tüm içeriklerin telif hakları korunmaktadır.
DİĞER HABERLER