SİTE SAĞ REKLAM ALANI

ADALET VE DEMOKRASİ NÖBETİNİ İŞÇİLERLE TUTACAKLAR

Bölgesel yerel gazete haberleri, köşe yazıları, son dakika haberleri, Türkiye ve Ege gündemi, İzmir, İzmir bölgesinin en köklü internet gazetesi Poyraz Gazetesi.

13 Haziran 2019 17:08 aliaga 298
ADALET VE DEMOKRASİ NÖBETİNİ İŞÇİLERLE TUTACAKLAR
İzmir Emek ve Demokrasi Güçleri Yürütmesi 31 Mart yerel seçimlerinin ardından başlattıkları adalet ve demokrasi nöbetini 14 Haziran Cuma Günü Saat: 18.00'da Aliağa Demokrasi Meydanı'da düzenlenen mitinge katılarak gerçekleştireceklerini duyurdu. 
 İzmir Emek ve Demokrasi Güçleri Yürütmesi adına bir açıklama yayınlayan İzmir Tabip Odası "İzmir Emek ve Demokrasi Güçleri olarak, 14 Haziran 2019 Cuma Günü saat 18.00'da Aliağa Demokrasi Meydanında, Adalet ve Demokrasi Nöbetine Aliağa Belediyesinden işten atılan işçilerle birlikte devam ediyoruz. Katılımlarınızı ve desteklerinizi bekliyoruz” dedi. 

Bu sitede bulunan tüm yazılı ve görsel içerikler ile bu içeriklerin görsel ve sistematik tasarım hakları aksi belirtilmediği sürece Poyraz Gazetesi’ne aittir. Poyraz Gazetesi’nin yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yeniden yayınlanamaz veya satılamaz. Aksine davranışların, 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı Türk Ticaret Kanunu’na göre hukuki ve cezai yaptırımları mevcuttur. Sitedeki tüm içeriklerin telif hakları korunmaktadır.
DİĞER HABERLER