SİTE SAĞ REKLAM ALANI

ADD BAŞKANI ERTÜRK BERAAT ETTİ

Atatürkçü Düşünce Derneği Aliağa Şube Başkanı Erol Ertürk, gazeteye verdiği demeç nedeniyle yargılandığı davadan beraat etti.

10 Temmuz 2019 16:51 aliaga 419
ADD BAŞKANI ERTÜRK BERAAT ETTİ
ADD Aliağa Şube Başkanı Erol Ertürk 15 Temmuz Darbesi hakkında bir gazeteye verdiği demeçte yer alan ifadeler nedeniyle terör örgütü propagandası yapmak suçundan yargılandığı davadan beraat etti. Beraatının ardından bir açıklama yayınlayan Ertürk "Bu gün bir kumpas davasında tarihin çöp kutusuna attık. Çünkü biz Atatürkçülere, Kemalistlere, Cumhuriyet sevdalılarına, Yurtseverlere bu FETÖ çamurunun tutmayacağını dün olduğu gibi bugün de kanıtladık ve beraatla sonuçladık. Bu uzun yolu ve zorlu süreyi tek başıma geçmedim. Her zaman yanımda olan eşim ve çocuklarıma, bir kardeş bir dost gibi bu onurlu süreyi başından beri sırtlayarak sonuçlandıran Av. Cemil beye, her duruşmamızda beni ve şubemizi yalnız bırakmayan İzmir Eşgüdüm başkanlarına, İzmir ADD Şubelerinin çok değerli başkan ve üyelerine, GYK üyemiz ve Aliağa şubemizin değerli üyesi Sayın Sevil Nazan Keskine, Aliağa yönetim kurulu arkadaşlarıma, her seferinde yanımızda olan Aliağa Emekli-senin başkan ve üyelerine yanımızda olmak isteyerek ancak gelemeyen bütün dostlarımıza çok teşekkür ederim” dedi.
Bu sitede bulunan tüm yazılı ve görsel içerikler ile bu içeriklerin görsel ve sistematik tasarım hakları aksi belirtilmediği sürece Poyraz Gazetesi’ne aittir. Poyraz Gazetesi’nin yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yeniden yayınlanamaz veya satılamaz. Aksine davranışların, 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı Türk Ticaret Kanunu’na göre hukuki ve cezai yaptırımları mevcuttur. Sitedeki tüm içeriklerin telif hakları korunmaktadır.
DİĞER HABERLER