SİTE SAĞ REKLAM ALANI

AFADER'iN YENİ SERGİSİ 41 KARE ALİAĞA

Aliağa Fotoğraf Atölyesi Derneği'nin (AFADER), '41 Kare Aliağa' isimli fotoğraf sergisi bugün açılıyor.

27 Mayıs 2019 12:09 aliaga 178
AFADER'iN YENİ SERGİSİ 41 KARE ALİAĞA
Aliağalı fotoğrafçılar tarafından geçtiğimiz yıl kurulan ve kurulduğu günden bu yana ilçede fotoğrafçılığı sevdirmek adına güzel işlere imza atan Aliağa Fotoğraf Atölyesi Derneği (AFADER), '41 Kare Aliağa' isimli fotoğraf sergisini bugün açıyor. Tamamı Aliağa'da çekilmiş 41 fotoğraftan oluşan serginin açılışı bugün akşam 18.00'da Aliağa Sanat Sokağı'nda (Kafeler Sokağı) gerçekleştirilecek. Açılışını ilçe protokolünün gerçekleştireceği sergi 1 hafta boyunca fotoğrafseverlerin ziyaretine açık kalacak.

Yine yardım amaçlı olacak

Fotoğraf sergisi, daha önceki yıllarda düzenlenen sergilerde olduğu gibi yine yardım amaçlı olacak. Bu yılki fotoğraf sergisinin geliri Yeni Şakran bölgesindeki ihtiyaç sahiplerine hizmet veren Yeni Şakran Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği'ne bağışlanacak. Aliağa Fotoğraf Atölyesi Derneği (AFADER) üyeleri, dernekleşme sürecinin öncesindeki yıllarda da bireysel sergilerin yanı sıra "Engel Yok Gülümse”, "1 Fotoğraf 1 Gelecek”, "Göz Kararı” isimli fotoğraf sergilerini hayata geçirmiş, büyük ilgi gören bu sergilerden elde edilen gelirler de Aliağa'daki çeşitli eğitim kurumlarına ve yardım faaliyetinde bulunan derneklere bağışlanmıştı.

Sergide eseri yer alan fotoğrafçılar

27 Mayıs-1 Haziran tarihleri arasında açık kalacak olan sergide dernek üyelerinden; Aytuğ Bayer, Ediz Öztürk, Ferhat Durmaz, Furkan Kara, Halil İbrahim Kırbıyık, Halit Dokuzoğuz, Hatice Öktem Kılıçaslan, Hülya Kabasakal, Hüseyin Kabasakal, Hüseyin Şalış, İlknur Akyıldız, Merih Salmaz, Metehan Güney, Oğuz Kömeçoğlu, Sedat Çelik, Semih Öztürk, Serkant Uçan, Tahsin Arslan ve Volkan Gündüz'ün eserleri yer alacak.
Bu sitede bulunan tüm yazılı ve görsel içerikler ile bu içeriklerin görsel ve sistematik tasarım hakları aksi belirtilmediği sürece Poyraz Gazetesi’ne aittir. Poyraz Gazetesi’nin yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yeniden yayınlanamaz veya satılamaz. Aksine davranışların, 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı Türk Ticaret Kanunu’na göre hukuki ve cezai yaptırımları mevcuttur. Sitedeki tüm içeriklerin telif hakları korunmaktadır.
DİĞER HABERLER