SİTE SAĞ REKLAM ALANI

AĞAPARK BİRLİK KARTLARI YENİLENİYOR

AĞAPARK YENİ SEZONDA DA SİZLERİ BEKLİYOR

26 Mayıs 2018 09:55 aliaga 632
AĞAPARK BİRLİK KARTLARI YENİLENİYOR
Yüzme suyu kalitesi Mavi Bayrak ile ödüllendirilen ve geçtiğimiz yaz sezonunda ziyaretçi rekorları kıran Ağapark Plaj ve Sosyal Tesisleri'ne giriş için kullanılan Birlik Kartlarında yenileme işlemleri başladı.

170 dönümlük alanı ile bölgenin en büyük sosyal yaşam alanlarından biri olan ve beş yıldızlı otellerin plajlarını aratmayan Ağapark Plaj ve Sosyal Tesisleri, Aliağalıların olduğu kadar bölge insanının da günübirlik tatil tercihleri arasında ilk sıralarda yer alıyor.

Mavi bayraklı plajı, yürüyüş parkurları, spor sahaları, piknik alanları, çocuk yüzme havuzu, otoparkı, can kurtaran hizmeti, sağlık odası, bebek bakım odaları ve modern yaşam alanları ile komplike bir tesis olan Ağapark Plaj Sosyal Tesisleri yeni sezonda da binlerce Aliağalıyı ağırlayacak.

Vatandaşların Ağapark'ın tüm olanaklarından faydalanabilmesi için Birlik Kart'a sahip olmaları yeterli olacak. Birlik Kart sahibi olmak isteyen veya geçen sezondan kartı olan vatandaşlar Ağapark Plaj Sosyal Tesisleri'nde bulunan müracaat noktasından kartlarını yenileyebilir. Kartların ücreti 1 kişi için 30 TL olarak belirlendi. Kişiye özel tanımlanacak olan kartların geçerlilik süresi bir yıl olacak. Birlik Kart sahibi olmayan vatandaşlar için giriş bedeli kişi başı 10 TL olacak. Öğrencilere günübirlik girişlerde yüzde 50 indirim uygulanacak. Engelli ve 65 yaş üstü vatandaşlar ise tesislerden ücretsiz olarak faydalanabilecek.
Bu sitede bulunan tüm yazılı ve görsel içerikler ile bu içeriklerin görsel ve sistematik tasarım hakları aksi belirtilmediği sürece Poyraz Gazetesi’ne aittir. Poyraz Gazetesi’nin yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yeniden yayınlanamaz veya satılamaz. Aksine davranışların, 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı Türk Ticaret Kanunu’na göre hukuki ve cezai yaptırımları mevcuttur. Sitedeki tüm içeriklerin telif hakları korunmaktadır.
DİĞER HABERLER