SİTE SAĞ REKLAM ALANI

AK PARTİ ALİAĞA BİR ARAYA GELDİ

Aliağa Ak Parti Teşkilatı Öğretmenler Lokali'nde yemekli bir toplantı düzenledi.

06 Şubat 2019 17:48 aliaga 598
AK PARTİ ALİAĞA BİR ARAYA GELDİ
Aliağa Ak Parti Teşkilatı Öğretmenler Lokali'nde yemekli bir toplantı düzenledi. Toplantıya kurucu başkanlar, eski ilçe başkanları, meclisin eski ve şimdiki üyeleri ve eski belediye Başkanı Tansu Kaya ile Ak Parti mevcut Yönetim kurulu katıldı. Yemeğe gelemeyenlerin mazeretlerini bildirdiklerini açıklayan İlçe Başkanı Kazım Sayın yapmış olduğu "hoş geldiniz” konuşmasında şunları söyledi.
"31 Mart'ta yapılacak olan yerel seçimler öncelikle bütün ülkemize ve milletimize ve tabi ki mazlum milletlere hayırlı uğurlu olsun. Biliyorsunuz bu yerel seçimlerde MHP ile bir ittifak yaparak girme kararı aldık. Bu kararı Partimizin Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan ile MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli yaptıkları istişareler sonrası aldı. Cumhur ittifakımızın adayı mevcut Belediye Başkanı Serkan Acar'dır. Bize düşen;  onların aldığı bu kararı uygulamak ve başarı elde etmektir. 
Elbette ilçe ve il teşkilatı olarak yerel seçimlerde ilk defa bir ittifak gerçekleştirdiğimiz için acemilikler yaşıyoruz. Türkiye tarihinde ilk kez alınan bir karar.  Genel merkezimizin aldığı bu kararlar ve kararlar neticesinde yapmış olduğumuz çalışmalar; başarı için, Ak Parti'yi başarılı kılabilmek ve gösterilen adayları belediye başkanı yapmak içindir. Niyetimiz ve hedefimiz budur. Bu mücadele bugün başlamış bir mücadele değildir. Bu mücadele 1071'den Kurtuluş Savaşı'na, Kurtuluş Savaşı'ndan bugünlere kadar gelmiş bir mücadele… Biliyoruz ki 15 Temmuz'da milletimizle birlikte bastırdığımız kalkışmalar ileride de denenecek. Ancak biz gençlerimizi iyi yetiştirmek zorundayız. Mücadele etmek zorundayız. 
Önümüzdeki yerel seçimler hem bizim için hem de İzmir İl Teşkilatı için önemlidir. Biz İzmir'de Sayın Zeybekçi için elimizden gelenin fazlasını yaparak çalışacağız. Bu bir olarak, beraber olarak gerçekleşecek bir başarıdır. Her birimizin yanlışları olabilir, bütün niyetimiz başarılı olmak. Burada olan bütün arkadaşlarımın bu çaba içerisinde olduğunu biliyorum. Gönül arkadaşlarıyız.  Bu yemeğe kurucu başkanlarımızı, eski ilçe başkanlarımızı davet ettik. Genel merkezlerimizin aldığı karara uymak ve arkasında durmak bir dava erinin yapması gereken davranıştır. 
Eğer seçimlerde başarılı olmak istiyorsak herkes elinden gelenin iki katını yapmak zorunda. Dünyanın bütün mazlum milletlerinin umudu biziz. Gelecek Türkiye Cumhuriyet'inin olacaktır. Vakti gelen tarihler Reisimizin bize gösterdiği hedeflerdir. 2023-2071 hedefleri boşuna koyulmuş hedefler değildir. Hedefimiz olursa gideceğimiz rota belli olur. Buna özen göstermek ve bu uğurda çalışmak için Ak Parti Aliağa İlçe Yönetimi sizlerin ihtiyaçlarını günün her saatinde yerine getirmek için hazır. Yeter ki bu davaya hizmet etmek için bir tuz tanesi kadar faydamız olsun. 
Dava yüreğinde umut hissedenlerle yürütülecektir. Vakit toplandığımız idealler etrafında çalışma vaktidir.”

Bu sitede bulunan tüm yazılı ve görsel içerikler ile bu içeriklerin görsel ve sistematik tasarım hakları aksi belirtilmediği sürece Poyraz Gazetesi’ne aittir. Poyraz Gazetesi’nin yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yeniden yayınlanamaz veya satılamaz. Aksine davranışların, 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı Türk Ticaret Kanunu’na göre hukuki ve cezai yaptırımları mevcuttur. Sitedeki tüm içeriklerin telif hakları korunmaktadır.
DİĞER HABERLER