AK PARTİ İZMİR İL YÖNETİMİ BELLİ OLDU

Ak Parti İzmir İl Yönetim Kurulu belli oldu. Başkan Kerem Ali Sürekli tarafından açıklanan listede Aliağa'dan Ahmet Şimşek ve Uğur Türkan'da yer aldı.

18 Mayıs 2019 13:59 aliaga 887
AK PARTİ İZMİR İL YÖNETİMİ BELLİ OLDU
AK Parti İzmir İl Başkanı Kerem Ali Sürekli, yeni yönetim kurulu listesini İl Başkanlığında düzenlediği basın toplantısıyla açıkladı. 50 asil üyeden oluşan Ak Parti İzmir İl Yönetim Kurulu listesinde Aliağa'nın tanınmış simalarından Ahmet Şimşek ve Uğur Türkan da yer aldı. Toplantıya AK Parti İzmir Kadın Kolları Başkanı Dilek Yıldız Büyükdağ ve İl Gençlik Kolları Başkanı Eyüp Kadir İnan ile çok sayıda partili katıldı. Göreve 35 gün önce atandığını belirten Sürekli, titiz bir çalışmanın ardından yönetim kurulunu belirlediklerini ifade etti. Listeyi oluştururken 6-7 bin kişinin görüşünü aldıklarını anlatan Sürekli, ilk kez 2 bin 710 partili ile telefonda tek tek görüşerek anket çalışması yaptıklarını söyledi. 
İzmir il yönetiminden talep ve beklentileri sorduklarını dile getiren Kerem Ali Sürekli, yönetimde kimleri görmek istediklerini sorduklarını söyledi. Sürekli "Mahallelerdeki sorunları sorduk. Bu anket bundan sonraki çalışmalarımıza da yön verecek. Yedekler konusunda genel merkezden yetki aldık ve bugün yedek yönetimi açıklamayacağız. Çünkü tam olarak oluşmadı. Fayda sağlayacak isimleri değerlendireceğiz. Herkes görev almak istiyor. Biz 50 asil belirledik. Yüzlerce özgeçmiş var. Ama yedeklerle birlikte 75 kişi görev alacak. Kadın kolları ve gençlik kollarından isimlere yer verdik."dedi. 
Listeyi hazırlarken son başbakan Binali Yıldırım, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Hamza Dağ ve eski bakan Nihat Zeybekci ile istişarelerde bulunduklarını anlatan AK Parti İzmir İl Başkanı Kerem Ali Sürekli, partinin kurucularıyla görüşerek bazı kararlar aldıklarını kaydetti. Herkesin talebini karşılamanın mümkün olmadığına dikkat çeken Sürekli, "İşlevsel bir yüksek istişare kurulu oluşturacağız. Önümüzdeki 4 yılı yeniden yapılanma ve şahlanma dönemi olarak geçireceğiz. İzmir politikaları ve kentin sorunları üzerinde ortak çalışmalar yapacağız" diye konuştu.
İşte Ak Parti İzmir İl Yönetim Kurulu listesinde yer alan isimler: 
AK Parti'nin Kerem Ali Sürekli başkanlığındaki İl yönetimi; Ahmet Şimşek, Ali Aslan, Ali Mete Karagöz, Aykut Dikencik, Bilal Kırkpınar, Bora Ersan, Burçin Oğuz, Bülent Bademci, Cenk Özen, Deniz Doğan, Dilaver Kişili, Elif Özüm, Emrullah Duran, Emrun Sulayıcı, Erkan Özkan, Fatih Dinçer, Fatih Yavuzer, Fatma Berber, Feyim Özçelik, Furkan Katmerci, Gözde Keskin, Gülay Sayın, Ayşe Cankurtaran, Gülşen Gezici, Hamit Nişancı, Hayrettin Uçak, Hikmet Kaya, İbrahim Derici, İbrahim Ölmez, Koray Battal, Kudret Karaçelik, Levent Başaran, Mehmet Kocaoğa, Mustafa Kandil, Mustafa Gedikoğlu, Münir Ensari, Nail Kocabaş, Neslihan Akay, Nil Güneri, Nülifer Karadağ, Nur Çimen, Sefa Şahin, Selim Kalemci, Semiha Paçacı, Rafet Uslu, Tuğrul Emre Kaya, Uğur Türkan, Yusuf Gültekin, Zeynep Şen'den oluştu.

Bu sitede bulunan tüm yazılı ve görsel içerikler ile bu içeriklerin görsel ve sistematik tasarım hakları aksi belirtilmediği sürece Poyraz Gazetesi’ne aittir. Poyraz Gazetesi’nin yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yeniden yayınlanamaz veya satılamaz. Aksine davranışların, 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı Türk Ticaret Kanunu’na göre hukuki ve cezai yaptırımları mevcuttur. Sitedeki tüm içeriklerin telif hakları korunmaktadır.
DİĞER HABERLER