SİTE SAĞ REKLAM ALANI

AK Partili kadınlar çocuklar için bere ördü

AK Parti Aliağa Kadın Kolları üyelerince örülen bereler, ihtiyaç sahibi çocuklara dağıtıldı

24 Aralık 2018 12:11 aliaga 236
AK Partili kadınlar çocuklar için bere ördü
AK Parti Aliağa Kadın Kolları üyelerinin ördüğü bereler, ilçedeki ihtiyaç sahibi çocuklara dağıtıldı.
AK Parti İzmir Kadın Kolları Başkanlığının ihtiyaç sahibi çocuklara dağıtılmak üzere başlattığı proje kapsamında, Aliağa'da AK Partili kadınların ördüğü bereler Yukarı Şehitkemal ve Helvacı Mahallelerindeki okullarda öğrencilere dağıtıldı.
Okullardaki dağıtıma AK Parti Aliağa İlçe Başkanı Kazım Sayın, AK Parti Aliağa Kadın Kolları Başkanı Şule Akman Yıldırım ve partililer katıldı. 
Burada gazetecilere açıklama yapan AK Parti Aliağa Kadın Kolları Başkanı Şule Akman Yıldırım, İl Kadın Kolları Başkanı Dilek Yıldız Büyükdağ'ın öncülüğünde İzmir'in 30 ilçesinde başlatılan proje kapsamında 15 günde 200'e yakın bere ördüklerini ifade etti.
Aliağa'da teşkilat mensubu kadınların büyük bir özveriyle projeye sahip çıktıklarını belirten Yıldırım, "Sevgiyle ördüğümüz berelerimizi Helvacı ve Yukarı Şehitkemal Mahallelerimizdeki okullarda sahiplerine ulaştırdık. Çocukların mutluluğunu görmek bütün yorgunluğumuzu aldı. El emeği göz nuru rengarenk berelerin örülmesinde emeği geçen tüm teşkilat mensuplarımıza teşekkür ediyorum." diye konuştu.
Yıldırım, şöyle konuştu:
"Soğuk kış günlerinin yaşandığı günlerde çocukların üşümemesini amaçlıyoruz. Projemize destek veren kadınların üretimi sürüyor. Bize ulaştırılacak el emeği ürünleri ihtiyaç sabi çocuklara dağıtmaya devam edeceğiz. Zor kış şartlarında bere örerek çocuklarımıza katkı sağlamak isteyenler bizimle irtibata geçebilir. İl Kadın Kolları Başkanımız Dilek Yıldız Büyükdağ'ın başlattığı, hassasiyetle takip ederek bizleri teşvik ettiği projeye Aliağalı kadınlarımız güçlü şekilde sahip çıktı. Ördüğü bereyi giyen bir çocuğun gülen yüzünü görmek, kadınlarımız için en büyük mutluluk kaynağıdır."
Bu sitede bulunan tüm yazılı ve görsel içerikler ile bu içeriklerin görsel ve sistematik tasarım hakları aksi belirtilmediği sürece Poyraz Gazetesi’ne aittir. Poyraz Gazetesi’nin yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yeniden yayınlanamaz veya satılamaz. Aksine davranışların, 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı Türk Ticaret Kanunu’na göre hukuki ve cezai yaptırımları mevcuttur. Sitedeki tüm içeriklerin telif hakları korunmaktadır.
DİĞER HABERLER