SİTE SOL REKLAM ALANI
SİTE SAĞ REKLAM ALANI

ALİAĞA 4. BRİÇ TURNUVASI SONA ERDİ

Aliağa Briç Spor Kulübü tarafından düzenlenen Kırmızı Master Point ödüllü Aliağa 4. Briç turnuvası sona erdi.

07 Haziran 2017 21:03 aliaga 1008
ALİAĞA 4. BRİÇ TURNUVASI SONA ERDİ
Aliağa Briç Spor Kulübü tarafından düzenlenen Kırmızı Master Point ödüllü Aliağa 4. Briç turnuvası sona erdi.
Türkiye'nin farklı il ve ilçelerinden briç tutkunlarının katılımıyla, Aliağa Enka Spor Salonu'nda gerçekleşen turnuvada 40 masada 160 sporcu yer aldı. Aliağa Belediyesi'nin ev sahipliğini yaptığı ve iki gün süren turnuva Türkiye Briç Federasyonu nezaretinde gerçekleştirildi. Turnuvanın birinci günü iki seans halinde açık ikili sistemi ile oynandı. Son gün ise takım maçları yapıldı.
Kıyasıya mücadelelere sahne olan turnuvanın sonucunda senyörlerde; Latif Sapmaz, Osman Derman Abalı, karışıkta; Recep Köken, Olcay Tengiz, gençlerde; Ömer Faruk Geçkil, Buket Bulut, bayanlarda; Zehra İraz, Perla Benefrahim, genel klasmanda; Ramazan Ön, Adnan Sarısakal birinciliği elde etti. Takım maçlarında ise Kemal Saral-Esat Ergil-Ahmet Kerçek-Refik Özyurt birinci, Güngör Tosunoğlu- İhsan Ergin-Derman Abalı-Latif Sapmaz ikinci, Hikmet Tezcan-Ahmet Kara-Mustafa Öztürk-Seyit Ünlüçay üçüncü oldu. Turnuvada dereceye girenler ödüllerini; Aliağa Belediye Başkan Yardımcısı Mehmedali Özkurt ile Aliağa Briç Spor Kulübü Başkanı Şeref Dinçel'in elinden aldı.
Turnuvaya beklediklerinden daha fazla bir katılımın olduğunu belirten Aliağa Briç Spor Kulübü Başkanı Şeref Dinçel, “Türkiye'nin birçok şehrinden gelen briç sevdalılarını Aliağa'da misafir etmemize destek veren Aliağa Belediyesi'ne çok teşekkür ediyorum” dedi.
Bu sitede bulunan tüm yazılı ve görsel içerikler ile bu içeriklerin görsel ve sistematik tasarım hakları aksi belirtilmediği sürece Poyraz Gazetesi’ne aittir. Poyraz Gazetesi’nin yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yeniden yayınlanamaz veya satılamaz. Aksine davranışların, 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı Türk Ticaret Kanunu’na göre hukuki ve cezai yaptırımları mevcuttur. Sitedeki tüm içeriklerin telif hakları korunmaktadır.
DİĞER HABERLER