SİTE SOL REKLAM ALANI
SİTE SAĞ REKLAM ALANI

Aliağa Beled Başkanı Serkan Acar Aliağa Esnaf ve Sanatkarlar Odasını ziyaret etti

Ziyarette esnaf sorunları ve Aliağa'ya yapılması planlanan projeler konuşuldu.

28 Şubat 2018 23:54 aliaga 539
Aliağa Beled Başkanı Serkan Acar Aliağa Esnaf ve Sanatkarlar Odasını ziyaret etti
Aliağa Belediye Başkanı Serkan Acar, 14 Ocak 2018 Pazar günü yapılan olağan kurulda Aliağa Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanlığına seçilen Serdar Berk ve yönetimine hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. Oda binasında gerçekleşen ziyarete Aliağa Belediye Başkanı Serkan Acar'ın yanı sıra belediye başkan yardımcısı Mehmedali Özkurt'ta katıldı. Ziyarette esnaf sorunları ve Aliağa'ya yapılması planlanan projeler konuşuldu.

Ziyaretten memnuniyet duyduğunu belirten Aliağa Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Serdar Berk, Başkan Serkan Acar'a esnaf sorunlarıyla ilgili detayı bilgiler verdi.

Aliağa esnafının sonuna kadar yanında olduklarını ifade eden Aliağa Belediye Başkanı Serkan Acar, “Aliağa esnafı için bize düşen görev neyse sonuna kadar yanlarındayız. Vatandaşımız, esnafımız iyi durumdaysa bizlerde iyi oluruz” dedi.

Sohbet havasında geçen ziyaretin ardından Aliağa Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Serdar Berk ve yönetimi Aliağa Belediye Başkanı Serkan Acar'ı kapıya kadar uğurladı.
Bu sitede bulunan tüm yazılı ve görsel içerikler ile bu içeriklerin görsel ve sistematik tasarım hakları aksi belirtilmediği sürece Poyraz Gazetesi’ne aittir. Poyraz Gazetesi’nin yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yeniden yayınlanamaz veya satılamaz. Aksine davranışların, 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı Türk Ticaret Kanunu’na göre hukuki ve cezai yaptırımları mevcuttur. Sitedeki tüm içeriklerin telif hakları korunmaktadır.
DİĞER HABERLER