SİTE SAĞ REKLAM ALANI

ALİAĞA BELEDİYE BAŞKANI SERKAN ACAR MAZBATASINI ALDI

Bölgesel yerel gazete haberleri, köşe yazıları, son dakika haberleri, Türkiye ve Ege gündemi, İzmir, İzmir bölgesinin en köklü internet gazetesi Poyraz Gazetesi.

08 Nisan 2019 17:56 aliaga 492
ALİAĞA BELEDİYE BAŞKANI SERKAN ACAR MAZBATASINI ALDI
31 Mart 2019 Mahalli İdareler Genel Seçimlerine Cumhur İttifakı'nın adayı olarak giren ve Aliağalılardan aldığı 27 Bin 785 oy ile üst üste ikinci kez Şehrül Emin olan Aliağa Belediye Başkanı Serkan Acar, mazbatasını aldı.
31 Mart Yerel Seçimlerinde yeniden Aliağa Belediye Başkanı seçilen Serkan Acar, görev mazbatasını devraldı. Aliağa İlçe Seçim Kurulu'nda mazbatasını alan Aliağa Belediye Başkanı Serkan Acar "Bu mazbata şahsıma değil Aliağa'nın mazlumlarına, yetimlerine, öksüzlerine verilmiş bir mazbatadır” dedi. 
2014 yerel seçimlerinde başkanlık koltuğuna oturan Serkan Acar, 31 Mart Yerel Seçimlerinde Cumhur İttifakı adayı olarak yeniden başkan seçildi. Aliağa Belediye Başkanı MHP'li Serkan Acar, Aliağa İlçe Seçim Kuruluna gelerek görev mazbatasını teslim aldı. 
Aliağa İlçe Seçim Kurulu önünde gerçekleştirilen törende Acar'a ailesi, MHP Aliağa İlçe Başkanı Abdurrahim Aydemir ve Teşkilatı, Ak Parti Aliağa İlçe Başkanı Kazım Sayın ve İlçe Teşkilatı, Cumhur İttifakı Belediye Meclis üyeleri eşlik etti. Aliağa Belediye Başkanı Serkan Acar mazbatasının teslim aldıktan sonra "Bu mazbata şahsıma değil, Aliağa halkına verilmiş bir mazbatadır. Bu mazbata Aliağa'da yaşayan mazlumlara ve kimsesizlere verilen bir mazbata. Biz bu bilinçle hem Aliağamızı, hem Aliağamızda yaşayan mazlumları inşallah en iyi şekilde temsil edeceğiz. Bundan sonra kaybedecek vaktimiz yok, bir gün bile çok önemli. Bu manada Aliağa'ya hizmet etmeye devam edeceğiz. Herkese çok teşekkür ediyorum.” diye konuştu.
 Acar, kendisinin ardından mazbatalarını alan Cumhur İttifakı Aliağa Belediye Meclis Üyeleriyle birlikte, Aliağa Belediyesi'ne geçerek kendisini bekleyen vatandaşlarla kucaklaştı. 
Aliağa Belediyesinin önünde Başkan Acar'ı bekleyen kalabalık, seçim bestesini söyleyerek Serkan Acar'a desteklerini iletti. Vatandaşların tebriklerini ilettiği Aliağa Belediye Başkanı Serkan Acar, makamına geçerek basına poz verdi. 

Bu sitede bulunan tüm yazılı ve görsel içerikler ile bu içeriklerin görsel ve sistematik tasarım hakları aksi belirtilmediği sürece Poyraz Gazetesi’ne aittir. Poyraz Gazetesi’nin yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yeniden yayınlanamaz veya satılamaz. Aksine davranışların, 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı Türk Ticaret Kanunu’na göre hukuki ve cezai yaptırımları mevcuttur. Sitedeki tüm içeriklerin telif hakları korunmaktadır.
DİĞER HABERLER