SİTE SAĞ REKLAM ALANI

ALİAĞA BELEDİYE MECLİSİNDE SÜRPRİZ İSTİFA

Bölgesel yerel gazete haberleri, köşe yazıları, son dakika haberleri, Türkiye ve Ege gündemi, İzmir, İzmir bölgesinin en köklü internet gazetesi Poyraz Gazetesi.

10 Temmuz 2019 12:44 aliaga 1338
ALİAĞA BELEDİYE MECLİSİNDE SÜRPRİZ İSTİFA
31 Mart yerel seçimlerinde Cumhur İttifakı'ndan belediye meclisine seçilen AK Partili Serhat Aras, Eda Kılıç, Ferhat Lek ve Halil İbrahim Özer, Cumhur İttifakı ve Ak Parti'den istifa ettiklerini ve bundan sonra bağımsız meclis üyeleri olarak çalışmaya devam edeceklerini söylediler. 
Hazırladıkları ortak basın açıklamasıyla istifalarını duyuran meclis üyeleri "Bizler Adalet ve Kalkınma Partisi kurulduğundan bu güne partimizin çeşitli kademelerinde hizmet vermekteyiz. 31 Mart yerel seçimlerinde Cumhur İttifakı ve MHP listelerinden Belediye Meclis üyesi olarak seçildik. 4 Temmuz 2019 tarihinde İzmir İl Başkanı Kerem Ali Sürekli tarafından il başkanlığında toplantıya çağırıldık. Sayın il başkanımız bizlerin konuşmasına bile müsaade etmeden, nezaketten uzak ve küçümser bir tavırla bizleri azarlayarak MHP Aliağa Belediye Meclis Üyeliğinden istifa etmemizi söylemiştir. İstifa etmeyen belediye meclis üyeleri hakkında gerekli disiplin işlemlerinin yapılacağını dile getirmiştir. Sayın il başkanımız Kerem Ali Sürekli'nin bizlere karşı sinirli, baskıcı, zorlayıcı ve ayrıştırıcı tavrını hak etmediğimizi düşünüyoruz. Bu sebeple Ak Parti üyeliğinden, Aliağa Belediye Başkan Yardımcılığından ve MHP Aliağa Belediye Meclis üyeliğinden istifa edip Bağımsız Belediye Meclis üyeleri olarak yolumuza devam etme kararı aldık.” dedi. 

Bu sitede bulunan tüm yazılı ve görsel içerikler ile bu içeriklerin görsel ve sistematik tasarım hakları aksi belirtilmediği sürece Poyraz Gazetesi’ne aittir. Poyraz Gazetesi’nin yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yeniden yayınlanamaz veya satılamaz. Aksine davranışların, 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı Türk Ticaret Kanunu’na göre hukuki ve cezai yaptırımları mevcuttur. Sitedeki tüm içeriklerin telif hakları korunmaktadır.
DİĞER HABERLER