SİTE SAĞ REKLAM ALANI

ALİAĞA BELEDİYE ZABITASI'NDAN HİJYEN VE GRAMAJ DENETİMİ

Bölgesel yerel gazete haberleri, köşe yazıları, son dakika haberleri, Türkiye ve Ege gündemi, İzmir, İzmir bölgesinin en köklü internet gazetesi Poyraz Gazetesi.

26 Aralık 2018 16:34 aliaga 219
ALİAĞA BELEDİYE ZABITASI'NDAN HİJYEN VE GRAMAJ DENETİMİ
Aliağa Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri, ekmek, pide ve unlu mamullerin hijyenik koşullarda üretildiğini kontrol etmek amacıyla fırın denetimlerini sürdürüyor.

Belli aralıklarla ilçe genelindeki fırınlarda denetimler yapan Aliağa Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri, işyerlerinde genel hijyen denetimi, temizlik kurallarına uyulup uyulmadığı, çıkan ekmeklerin gramajlarının doğru olup olmadığı yönünde kontrollerde bulundu. Esnafların genel kurallara uyduğunu tespit eden ekipler, Aliağa halkının rahatlıkla ekmek ve diğer gıdaları tüketebileceğini belirtti.

Vatandaşların hijyenik gıdalar tüketmesinde, yapılan denetimlerin önemli olduğuna dikkat çeken Aliağa Belediyesi Zabıta Müdürü Kürşat Bahadır Turan, "Rutin olarak gerçekleştirdiğimiz fırın denetimlerimizi yapmaya devam edeceğiz” dedi.

Denetimler esnasında herhangi bir olumsuzluğa rastlanmadığını da ifade eden Turan, Aliağa fırıncı esnafına hijyen ve gramaj konusunda gösterdikleri hassasiyetten ötürü teşekkür etti.
Bu sitede bulunan tüm yazılı ve görsel içerikler ile bu içeriklerin görsel ve sistematik tasarım hakları aksi belirtilmediği sürece Poyraz Gazetesi’ne aittir. Poyraz Gazetesi’nin yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yeniden yayınlanamaz veya satılamaz. Aksine davranışların, 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı Türk Ticaret Kanunu’na göre hukuki ve cezai yaptırımları mevcuttur. Sitedeki tüm içeriklerin telif hakları korunmaktadır.
DİĞER HABERLER