SİTE SAĞ REKLAM ALANI

ALİAĞA BELEDİYESİ ELEKTRİK SARF MALZEMESİ ALACAK

Aliağa Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü, elektrik sarf malzemesi mal alımı için ihaleye çıkıyor.

29 Mayıs 2019 12:05 aliaga 174
ALİAĞA BELEDİYESİ ELEKTRİK SARF MALZEMESİ ALACAK
Aliağa Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü, elektrik sarf malzemesi mal alımı için ihaleye çıkıyor. İhale 4734 sayılı Kamu İhale Kanununun 19'uncu maddesi gereği açık ihale usulünce gerçekleştirilecek.

 

46 kalem elektrik sarf malzemesi alım işini kapsayan ihale 11 Haziran 2019 Salı günü saat 10.00'da Aliağa Belediyesi Meclis Salonunda gerçekleştirilecek. Yüklenici firma malların tümünü işe başlama tarihinden itibaren 40 takvim günü içerisinde Aliağa Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğünün elektrik malzemeleri ambarına teslim edecek. İstekliler, gerekli detaylara EKAP'ta yer alan ihale dokümanındaki idari şartnameden ulaşılabilecek.

 

Duyurusu yapılan ihale ilanında ihaleye katılabilme şartları, istenilen belgeler ve yeterlilik değerlendirmesinde uygulanacak kriterler ayrıntılarıyla yayımlandı. İhale dokümanı https://ekap.kik.gov.tr/EKAP web adresinden görülebileceği gibi 200 TL karşılığında Aliağa Belediyesi İhale İşleri Servisi'nden de satın alınabilecek. Tekliflerin, ihale tarih ve saatine kadar Aliağa Belediyesi Destek Hizmetler Müdürlüğü İhale İşleri Servisi adresine elden teslim edilebileceği aktarılırken, aynı adrese iadeli taahhütlü posta vasıtasıyla da gönderilebileceği duyuruldu. Verilen tekliflerin geçerlilik süresinin ise ihale tarihinden itibaren 90 takvim gün olduğu bildirildi.

 
Bu sitede bulunan tüm yazılı ve görsel içerikler ile bu içeriklerin görsel ve sistematik tasarım hakları aksi belirtilmediği sürece Poyraz Gazetesi’ne aittir. Poyraz Gazetesi’nin yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yeniden yayınlanamaz veya satılamaz. Aksine davranışların, 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı Türk Ticaret Kanunu’na göre hukuki ve cezai yaptırımları mevcuttur. Sitedeki tüm içeriklerin telif hakları korunmaktadır.
DİĞER HABERLER