SİTE SOL REKLAM ALANI
SİTE SAĞ REKLAM ALANI

ALİAĞA BELEDİYESİ İNÖNÜ CADDESİNİ IŞIL IŞIL YAPTI

İnönü Caddesinde yaptığı aydınlatma çalışması ile ilçeye farklı bir hava kattı.

29 Ocak 2018 20:23 aliaga 1277
ALİAĞA BELEDİYESİ İNÖNÜ CADDESİNİ IŞIL IŞIL YAPTI
Kent estetiğine ve görselliğine büyük önem veren Aliağa Belediyesi, İnönü Caddesi'nde yaptığı aydınlatma çalışması ile ilçeye farklı bir hava kattı.

Teknolojinin son imkânlarını kullanarak vatandaşına kaliteli hizmet götürmeye devam eden Aliağa Belediyesi, 25 adet yeni nesil led aydınlatma armatürünü İnönü Caddesi'ne yerleştirdi. Eskileri ile değiştirilen armatürler sayesinde akşam saatlerinde ışıl ışıl bir görüntü sergileyen cadde görenlerin hayranlığını kazandı.

Işıl Işıl görünümüyle vatandaşların beğenisini toplayan yeni nesil aydınlatma armatürleri eski aydınlatma direklerine göre yüzde 50 tasarruf sağlıyor. Ekonomik olmasının yanı sıra daha fazla ışık sağlayan led aydınlatmalar trafik yoğunluğunun fazlaca olduğu İnönü Caddesi'nde hem sürücülerin hem de yayaların görüş açısını olumlu etkiliyor.
Bu sitede bulunan tüm yazılı ve görsel içerikler ile bu içeriklerin görsel ve sistematik tasarım hakları aksi belirtilmediği sürece Poyraz Gazetesi’ne aittir. Poyraz Gazetesi’nin yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yeniden yayınlanamaz veya satılamaz. Aksine davranışların, 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı Türk Ticaret Kanunu’na göre hukuki ve cezai yaptırımları mevcuttur. Sitedeki tüm içeriklerin telif hakları korunmaktadır.
DİĞER HABERLER