SİTE SOL REKLAM ALANI
SİTE SAĞ REKLAM ALANI

ALİAĞA BELEDİYESİ KYME SATRANÇ TURNUVASI'NA YOĞUN İLGİ

Aliağa Belediyesi'nin her yıl geleneksel olarak düzenlediği ‘KYME Satranç Turnuvası' bu yıl 9-10 Haziran tarihleri arasında gerçekleştirilecek.

08 Haziran 2018 07:42 aliaga 259
ALİAĞA BELEDİYESİ KYME SATRANÇ TURNUVASI'NA YOĞUN İLGİ
Turnuvaya sporcu olarak katılmak isteyen satranç severler kontenjanları doldurdu.

Aliağa Belediyesi Satranç Kulübü ile Türkiye Satranç Federasyonu işbirliğinde organize edilecek olan turnuvada kayıtlar ="http://www.izmir.tsf.org.tr" target="" rel="">www.izmir.tsf.org.tr internet sitesi üzerinden alındı. Kayıtlar ise 6 Haziran Çarşamba günü sona erdi. Her yıl Türkiye'nin dört bir yanından satranç tutkunun katıldığı turnuvaya bu yılda yoğun bir katılım olacak.

İki gün sürecek olan heyecan dolu turnuva 9 Haziran Cumartesi günü Enka Spor Salonu'nda saat 10.00'da başlayacak. A,B ve C olarak üç farklı kategoride oynanacak turnuvada İsviçre sistemi kullanılacak. Her kategoride 60 sporcunun yarışacağı turnuva 6 tur üzerinde sporcu başına 60'+30" süreyle oynanacak.

Geçerli bir Pasaport ve FIDE ID'si bulunan yabancı sporcularda TSF Sporcu Lisansı şartı aranmayacak. Turnuvada Swiss Manager yazılımı kullanılacak ve başlangıç sıralaması, sporcunun en yüksek kuvvet derecesi 'ne göre yapılacak. Turnuva sonunda kendi kategorilerinde derece alanlar için madalya ve ödül töreni düzenlenecek.
Bu sitede bulunan tüm yazılı ve görsel içerikler ile bu içeriklerin görsel ve sistematik tasarım hakları aksi belirtilmediği sürece Poyraz Gazetesi’ne aittir. Poyraz Gazetesi’nin yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yeniden yayınlanamaz veya satılamaz. Aksine davranışların, 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı Türk Ticaret Kanunu’na göre hukuki ve cezai yaptırımları mevcuttur. Sitedeki tüm içeriklerin telif hakları korunmaktadır.
DİĞER HABERLER