SİTE SAĞ REKLAM ALANI

ALİAĞA BELEDİYESİ'NDEN ALİAĞALI GENÇLERE DEV GENÇLİK MERKEZİ

Aliağa Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü, Gençlik Merkezi Binası Yapımı için ihaleye çıkıyor. İhale, 4734 Kamu İhale Kanunu'nun 19'uncu maddesi gereği açık ihale usulünce yapılacak.

03 Aralık 2017 22:32 aliaga 1510
ALİAĞA BELEDİYESİ'NDEN ALİAĞALI GENÇLERE DEV GENÇLİK MERKEZİ
Aliağa Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü, Gençlik Merkezi Binası Yapımı için ihaleye çıkıyor. İhale, 4734 Kamu İhale Kanunu'nun 19'uncu maddesi gereği açık ihale usulünce yapılacak

.8282 parsel üzerinde yaklaşık 11 bin metrekare inşaat alanına betonarme karma bina yapım işini kapsayan ihale 20 Aralık Çarşamba günü saat 14.00'de Aliağa Belediyesi Meclis Toplantı Salonu'nda gerçekleştirilecek. İstekliler gerekli detaylara EKAP'ta yer alan ihale dokümanındaki idari şartnameden ulaşılabilecek

.Bodrum Kat, Zemin Kat, 1. ve 2. Katlardan oluşacak gençlik merkezinde; Otopark, mescit, spor salonları (spinning pilates, jimnastik, kardiyo, fitness, ağırlık istasyonları, vitamin bar), soyunma odaları, üç adet derslik, üç adet rezerv ofis, engelli girişi, engelli wc, ilk yardım odası, çamaşır odası, dört adet yangın merdiveni, antrenör odası, güvenlik ofisi, havuz alanı, bebek bakım odası, üç adet sinema salonu, çocuk havuz alanı, iki adet seminer salonu, yabancı dil dersliği, bilgisayar dersliği, çocuk oyun alanı, fuaye salonu ve kafeterya yer alacak.

Sözleşmenin imzalandığı tarihten itibaren 10 gün içinde yer teslimi yapılarak işe başlanacaktır. İşin süresi yer tesliminden itibaren 210 takvim günüdür.

Duyurusu yapılan ihale ilanında ihaleye katılabilme şartları, istenilen belgeler ve yeterlilik değerlendirmesinde uygulanacak kriterler ayrıntılarıyla yayımlandı. İhale dokümanı ="https://ekap.kik.gov.tr/EKAP" target="" rel="">https://ekap.kik.gov.tr/EKAP web adresinden görülebileceği gibi 250 TL karşılığında Aliağa Belediyesi Destek Hizmetler Müdürlüğü İhale İşleri Servisi'nden de satın alınabilecek. İhaleye teklif verecek olanların ihale dokümanını satın almaları veya EKAP üzerinden e-imza kullanarak indirmeleri zorunludur. Teklifler, ihale tarih ve saatine kadar Aliağa Belediyesi Destek Hizmetler Müdürlüğü İhale İşleri Servisi adresine elden teslim edebileceği gibi aynı adrese iadeli taahhütlü posta vasıtasıyla da gönderebilir.
Bu sitede bulunan tüm yazılı ve görsel içerikler ile bu içeriklerin görsel ve sistematik tasarım hakları aksi belirtilmediği sürece Poyraz Gazetesi’ne aittir. Poyraz Gazetesi’nin yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yeniden yayınlanamaz veya satılamaz. Aksine davranışların, 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı Türk Ticaret Kanunu’na göre hukuki ve cezai yaptırımları mevcuttur. Sitedeki tüm içeriklerin telif hakları korunmaktadır.
DİĞER HABERLER