SİTE SAĞ REKLAM ALANI

ALİAĞA BELEDİYESİ'NDEN ÇAKMAKLI'YA MODERN PARK

Çocukların daha sağlıklı ve güvenli ortamlarda oynayabilmeleri için park yapım ve yenileme çalışmalarına tüm hızıyla devam eden

29 Mayıs 2017 13:02 aliaga 1144
ALİAĞA BELEDİYESİ'NDEN ÇAKMAKLI'YA MODERN PARK
Çocukların daha sağlıklı ve güvenli ortamlarda oynayabilmeleri için park yapım ve yenileme çalışmalarına tüm hızıyla devam eden Aliağa Belediyesi, Çakmaklı Mahallesi'ne yeni nesil, modern çocuk oyun grupları monte etti.
Park ve Bahçeler Müdürlüğü'ne bağlı ekipler merkez ve dış mahallelerde bulunan çocuk oyun parklarını yeni nesil modern oyun grupları ile donatıyor. Parkların zeminleri ise kauçuk malzemeyle kaplanarak daha güvenli hale getiriliyor.
Çakmaklı Mahallesi'nde çocukların hizmetine sunulan yeni nesil oyun parkına zihinsel ve fiziksel gelişimlerine katkı sağlayan ‘Batık Gemi' figürlü oyun grupları yerleştirildi. Çevre düzenlemeleriyle yeşil alan oranı arttırıldı. Çocuklarını oynamaları için parka getiren ebeveynlerin sportif faaliyetlerden istifade etmeleri için de uygun alanlara spor aletleri konuldu.
Çakmaklı 'da çocukların rahatlıkla oyun oynayabilecekleri bir alana kavuştuğunu belirten Mahalle Muhtarı Ahmet Kahraman, “Çocuklarımız daha önce toz toprak içinde oynamak zorunda kalıyordu. Yeni yapılan park ile hem yeşil bir alana sahip olduk hem de çocukların aileleriyle birlikte vakit geçirebilecekleri bir parkımız oldu. Çalışmalarda emeği geçen başta Aliağa Belediye Başkanımız Serkan Acar olmaz üzere belediye ekiplerine mahallem adına teşekkür ediyorum” dedi.
Bu sitede bulunan tüm yazılı ve görsel içerikler ile bu içeriklerin görsel ve sistematik tasarım hakları aksi belirtilmediği sürece Poyraz Gazetesi’ne aittir. Poyraz Gazetesi’nin yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yeniden yayınlanamaz veya satılamaz. Aksine davranışların, 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı Türk Ticaret Kanunu’na göre hukuki ve cezai yaptırımları mevcuttur. Sitedeki tüm içeriklerin telif hakları korunmaktadır.
DİĞER HABERLER