SİTE SOL REKLAM ALANI
SİTE SAĞ REKLAM ALANI

ALİAĞA BELEDİYESİ'NDEN HACIÖMERLİ'YE YENİ HALI SAHA

ALİAĞA BELEDİYESİ SON İKİ AYDA İLÇEYE SEKİZ HALI SAHA KAZANDIRDI

30 Mayıs 2018 01:02 aliaga 382
ALİAĞA BELEDİYESİ'NDEN HACIÖMERLİ'YE YENİ HALI SAHA
Gençlere ve tüm ilçe halkına sporla iç içe bir hayat sunmak isteyen Aliağa Belediyesi, merkez ve dış mahallelerde başlattığı halı saha projelerini sonlandırdı. İki ayda ilçeye sekiz adet halı saha kazandıran Aliağa Belediyesi, son olarak Hacıömerli Mahalle sakinlerinin kullanacağı halı sahayı da hizmete sundu.

Sosyal ve kültürel hizmetlerinin yanı sıra spor yatırımlarına da önemli ölçüde ağırlık veren Aliağa Belediyesi, özellikle gençlerin güvenli bir ortamda spor yapabilmesi için sekiz adet halı saha tesisini hizmete sundu.

Fen İşleri Müdürlüğü'nün koordinesinde başlatılan çalışmalar kapsamında ilk olarak Şehit Oğuz Özgür Çevik Lisesi bahçesindeki halı saha tamamlandı. Ardından Aşağı Şehit Kemal Ortaokulu, Kalabak Mahallesi, Yeni Şakran Güngör Çolakoğlu Lisesi, Cici Sokak, Çıtak Belediye Şantiyesi, Yeni Mahalle Kent Park ve Hacıömerli Mahallesi'ndeki halı sahalar kullanıma hazır hale getirildi.

25x45 metre ebatlarındaki doğal çim görünümlü suni çim açık halı sahalar şimdiden çocukların vazgeçilmez spor alanlarından oldu. Aynı ortamda sosyalleşerek vakit geçiren çocuklar güvenli bir ortamda spor yapmanın da keyfini çıkartıyor.
Bu sitede bulunan tüm yazılı ve görsel içerikler ile bu içeriklerin görsel ve sistematik tasarım hakları aksi belirtilmediği sürece Poyraz Gazetesi’ne aittir. Poyraz Gazetesi’nin yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yeniden yayınlanamaz veya satılamaz. Aksine davranışların, 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı Türk Ticaret Kanunu’na göre hukuki ve cezai yaptırımları mevcuttur. Sitedeki tüm içeriklerin telif hakları korunmaktadır.
DİĞER HABERLER