SİTE SAĞ REKLAM ALANI

ALİAĞA EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ ÖĞRETMENLER GÜNÜNÜ KUTLADI

Aliağa İlçe Emniyet Müdürlüğü 24 Kasım Öğretmenler Günü nedeniyle Aliağa'da bulunan okullardaki öğretmenlerin gününü çiçeklerle kutladı

23 Kasım 2018 15:41 aliaga 472
ALİAĞA EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ ÖĞRETMENLER GÜNÜNÜ KUTLADI
Aliağa İlçe Emniyet Müdürlüğü 24 Kasım Öğretmenler Günü nedeniyle Aliağa'da bulunan okullardaki öğretmenlerin gününü çiçeklerle kutladı. Okulları ziyaret ederek görev başındaki öğretmenlere çiçek takdim eden Emniyet Müdürlüğü personelleri bu özel günde ve her zaman emniyet birimleri olarak, öğretmenlerin yanlarında olduklarını belirtti.

Aliağa İlçe Emniyet Müdürü Yasin Uğurtaş yapmış olduğu açıklamada; "Başta Başöğretmen Mustafa Kemal ATATÜRK olmak üzere, ebediyete intikal etmiş tüm öğretmenlerimizi saygı ve minnetle anıyoruz, halen çalışan ve emekli olmuş tüm öğretmenlerimizin gününü kutluyoruz. Öğretmenlerimizin özverili çalışmaları ile ülkemizin gençleri, geleceğe daha güvenli ve emin adımlarla yürümektedir. Bizlerde ülkemizin gelişmesinde katkı gösteren öğretmenlerimizin 24 saat ve 365 gün yanındayız. Öğretmenlerimiz bizler için, sadece bir gün değil her gün önemlidir. " dedi.
Bu sitede bulunan tüm yazılı ve görsel içerikler ile bu içeriklerin görsel ve sistematik tasarım hakları aksi belirtilmediği sürece Poyraz Gazetesi’ne aittir. Poyraz Gazetesi’nin yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yeniden yayınlanamaz veya satılamaz. Aksine davranışların, 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı Türk Ticaret Kanunu’na göre hukuki ve cezai yaptırımları mevcuttur. Sitedeki tüm içeriklerin telif hakları korunmaktadır.
DİĞER HABERLER