SİTE SOL REKLAM ALANI
SİTE SAĞ REKLAM ALANI

ALİAĞA EMNİYETİNDEN KAÇAK İÇKİ OPERASYONU

Aliağa İlçe Emniyet Müdürlüğü ilçede yapılan bir operasyona ilişkin basın duyurusunda bulunda. Yapılan basın duyurusu şöyle ;

04 Aralık 2017 18:06 aliaga 856
ALİAĞA EMNİYETİNDEN KAÇAK İÇKİ OPERASYONU
Aliağa İlçe Emniyet Müdürlüğü ilçede yapılan bir operasyona ilişkin basın duyurusunda bulunda. Yapılan basın duyurusu şöyle ;
 "Aliağa İlçe Emniyet Müdürlüğü Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Grup Amirliği (KOM) görevlilerince, yılbaşı tedbirleri kapsamında ilçemizde kaçak içki üretimine yönelik 01/12/2017 tarihinde yapılan çalışmalar neticesinde E.O (53) isimli şahsın Kültür Mahallesindeki ikametinde yapılan aramada ticari amaçlı alkollü içki üretimi yaptığı ve alkollü içecekleri halka arz ettiği tespit edilmiş, yapılan aramada (16) Litre ev yapımı rakı ve (4) litre ev yapımı Viski ele geçirilmiş olup E.O isimli şahıs hakkında 5607 Sayılı Kaçakçılıkla Mücadele Kanununa Muhalefet suçundan işlem yapılmıştır.
 Şahıs emniyet'te alinan ifadesi sonrasında savciıik talimatıyla serbest birakılmıs olup yargı sureci devam etmektedir. Aliağa ilçe Emniyet Müdürü Sayın Gürcan Alev tarafından yapılan açıklamada; Aliağa İlçe Emniyet Müdürlüğüne bağlı tüm birimlerce İlçe genelinde her türlü Kaçakçılık, Terör, Narkotik ve Asayiş olaylarının önlenmesine yönelik çalışmalarının 24 saat esasına göre kararlılıkla sürdürüldüğü belirtildi.
Bu sitede bulunan tüm yazılı ve görsel içerikler ile bu içeriklerin görsel ve sistematik tasarım hakları aksi belirtilmediği sürece Poyraz Gazetesi’ne aittir. Poyraz Gazetesi’nin yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yeniden yayınlanamaz veya satılamaz. Aksine davranışların, 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı Türk Ticaret Kanunu’na göre hukuki ve cezai yaptırımları mevcuttur. Sitedeki tüm içeriklerin telif hakları korunmaktadır.
DİĞER HABERLER