SİTE SAĞ REKLAM ALANI

ALİAĞA 'GELENEKSEL KYME SATRANÇ TURNUVASI'NA HAZIRLANIYOR

Aliağa Belediyesi'nin her yıl geleneksel olarak düzenlediği ‘KYME Satranç Turnuvası' bu yıl 9-10 Haziran tarihleri arasında gerçekleştirilecek.

25 Mayıs 2018 15:28 aliaga 340
ALİAĞA 'GELENEKSEL KYME SATRANÇ TURNUVASI'NA HAZIRLANIYOR
Aliağa Belediyesi Satranç Kulübü ile Türkiye Satranç Federasyonu işbirliğinde organize edilecek olan turnuva saat 10.00'da başlayacak. İki gün sürecek olan turnuvaya Türkiye'nin dört bir yanından sporcu katılacak.

Turnuvaya katılmak isteyen satranç tutkunları 6 Haziran Çarşamba gününe kadar ="http://www.izmir.tsf.org.tr" target="" rel="">www.izmir.tsf.org.tr adresinden başvurularını yapabilecek. A,B ve C olarak üç farklı kategoride oynanacak turnuvada İsviçre sistemi kullanılacak. Her kategoride 60 sporcunun yarışacağı turnuva 6 tur üzerinde sporcu başına 60'+30" süreyle oynanacak. Turnuvaya, 2017-2018 vizeli TSF Sporcu Lisansı'na sahip 2011 ve öncesi doğumlu sporcular katılabilecek.

Geçerli bir Pasaport ve FIDE ID'si bulunan yabancı sporcularda TSF Sporcu Lisansı şartı aranmayacak. Turnuvada Swiss Manager yazılımı kullanılacak ve başlangıç sıralaması, sporcunun en yüksek kuvvet derecesi 'ne göre yapılacak. Turnuva sonunda kendi kategorilerinde derece alanlar için madalya ve ödül töreni düzenlenecek.
Bu sitede bulunan tüm yazılı ve görsel içerikler ile bu içeriklerin görsel ve sistematik tasarım hakları aksi belirtilmediği sürece Poyraz Gazetesi’ne aittir. Poyraz Gazetesi’nin yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yeniden yayınlanamaz veya satılamaz. Aksine davranışların, 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı Türk Ticaret Kanunu’na göre hukuki ve cezai yaptırımları mevcuttur. Sitedeki tüm içeriklerin telif hakları korunmaktadır.
DİĞER HABERLER