SİTE SAĞ REKLAM ALANI

ALİAĞA GENÇLİK MERKEZİ'NDE FİTNESS ÖN KAYITLARI BAŞLADI

Bölgesel yerel gazete haberleri, köşe yazıları, son dakika haberleri, Türkiye ve Ege gündemi, İzmir, İzmir bölgesinin en köklü internet gazetesi Poyraz Gazetesi.

18 Temmuz 2019 12:24 aliaga 995
ALİAĞA GENÇLİK MERKEZİ'NDE FİTNESS ÖN KAYITLARI BAŞLADI
Aliağa Belediyesi'nin prestij projeleri arasında yer alan Aliağa Gençlik Merkezi'nde fitness ön kayıtları başladı.

Spor'dan sanata birçok aktiviteye ev sahipliği yaparak kısa sürede 7'den 77'ye tüm Aliağalıların ortak yaşam alanı haline gelen Aliağa Gençlik Merkezi'nde fitness salonu çok yakında sporseverlerin hizmetine açılıyor.

Uluslararası düzeyde önemli başarılara imza atmış profesyonel kadrosu ile hizmet verecek olan fitness salonunda ön kayıtlar alınmaya başlandı. Kayıtların alınmasından sonra hizmet vermeye başlayacak olan salon hafta içi 08.30 ile 22.00 saatleri arası açık olacak. Vatandaşlar pazar günleri haricinde her gün spor salonundan faydalanabilecek.

Modern tasarımı, son teknoloji makinalarıyla bölgenin en cazip fitness salonunda kişiye özel sonuç odaklı programlar uygulanacak. Dünya standartlarında antrenmanların yapılacağı fitness salonundan faydalanmak isteyen vatandaşlar detaylı bilgilere Aliağa Gençlik Merkezi Danışma Masası'nı ziyaret ederek ya da 0.232 616 7071 numaralı telefonu arayarak ulaşabilirler.
Bu sitede bulunan tüm yazılı ve görsel içerikler ile bu içeriklerin görsel ve sistematik tasarım hakları aksi belirtilmediği sürece Poyraz Gazetesi’ne aittir. Poyraz Gazetesi’nin yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yeniden yayınlanamaz veya satılamaz. Aksine davranışların, 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı Türk Ticaret Kanunu’na göre hukuki ve cezai yaptırımları mevcuttur. Sitedeki tüm içeriklerin telif hakları korunmaktadır.
DİĞER HABERLER