SİTE SOL REKLAM ALANI
SİTE SAĞ REKLAM ALANI

ALİAĞA KAYMAKAMI DR.BAYRAM YILMAZ'DAN ALTO'YA İADE-İ ZİYARET

Aliağa Kaymakamı Dr. Bayram Yılmaz, Aliağa Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Ömer Ertürk'e iade-i ziyarette bulundu.

19 Haziran 2018 21:11 aliaga 338
ALİAĞA KAYMAKAMI DR.BAYRAM YILMAZ'DAN ALTO'YA İADE-İ ZİYARET
Karşılıklı sohbet şeklinde geçen ziyarette, Aliağa'nın mevcut ekonomik - sosyal durumu ile istihdam, yeni yatırımlar ve sorunlar hakkında karşılıklı görüş alışverişinde bulunuldu.

Aliağa Kaymakamı Dr. Bayram Yılmaz; Aliağa Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Ömer Ertürk ve Yönetim Kurulu Üyesi Koray Örnek tarafından karşılandı.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Aliağa Ticaret Odası Başkanı Ömer Ertürk, Aliağa'nın mevcut gelişme potansiyeliyle bölgenin ve ülkenin en önemli sanayi ve ticaret merkezi olduğunu belirterek; Kamu kurumları, sivil toplum kuruluşları ve ilçedeki tüm paydaşlar arasında güçlü bir iletişim köprüsü oluşturularak Aliağa'nın daha iyi noktalara getirilebileceğini söyledi
Bu sitede bulunan tüm yazılı ve görsel içerikler ile bu içeriklerin görsel ve sistematik tasarım hakları aksi belirtilmediği sürece Poyraz Gazetesi’ne aittir. Poyraz Gazetesi’nin yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yeniden yayınlanamaz veya satılamaz. Aksine davranışların, 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı Türk Ticaret Kanunu’na göre hukuki ve cezai yaptırımları mevcuttur. Sitedeki tüm içeriklerin telif hakları korunmaktadır.
DİĞER HABERLER