SİTE SAĞ REKLAM ALANI

ALİAĞA KAYMAKAMLIĞI'NDAN MÜJDE

Aliağa Kaymakamı Erhan Günay, Atatürk İlkokulu'na doğal gaz bağlandığını müjdeledi.

07 Aralık 2018 19:02 aliaga 4679
ALİAĞA KAYMAKAMLIĞI'NDAN MÜJDE
GAZETE POYRAZ- Soğuk havalar etkisini arttırırken öğrencilerin sağlıklı bir ortamda eğitim alabilmesi için gerekli çalışmaları yaptıklarını dile getiren Aliağa Kaymakamı Erhan Günay Atatürk İlkokulu'na doğal gaz bağlantısının gerçekleştirildiğini müjdeledi.

 Bugün itibariyle okulun ısınmaya başladığını belirten Aliağa Kaymakamı Erhan Günay "Uzun zamandır müteahhit firmanın yaptığı işle ilgili olarak bir sıkıntı vardı.Sürekli takipteydik zaten, eksikliklerin tamamlanması epey bir zaman aldı ancak halledildi. Bugün itibariyle Atatürk İlkokulu'na doğal gaz verildi." şeklinde konuştu. 

Aliağa'nın Karakuzu, Karaköy, Uzunhasanlar,Çıtak gibi köylerinde yaşayan ailelerin dile getirdiği ve çözüme kavuşturulmayı bekleyen taşımalı eğitimle ilgili de konuşan Kaymakam Günay "Taşımalı eğitim konusunda net bir karar verilmedi. Bakanlıktan revize edilmesi için öğrencilerin tekrar taşınmasını içeren ikinci kararı da gönderdik ama henüz olumlu ya da olumsuz bir geri dönüş gerçekleşmedi." dedi. Bu sitede bulunan tüm yazılı ve görsel içerikler ile bu içeriklerin görsel ve sistematik tasarım hakları aksi belirtilmediği sürece Poyraz Gazetesi’ne aittir. Poyraz Gazetesi’nin yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yeniden yayınlanamaz veya satılamaz. Aksine davranışların, 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı Türk Ticaret Kanunu’na göre hukuki ve cezai yaptırımları mevcuttur. Sitedeki tüm içeriklerin telif hakları korunmaktadır.
DİĞER HABERLER