SİTE SAĞ REKLAM ALANI

ALİAĞA KOM'DAN SAHTE İÇKİYE GEÇİT YOK

Aliağa KOM Grup Amirliği sahte içkiyle mücadeleye devam ediyor.

08 Şubat 2019 13:54 aliaga 405
ALİAĞA KOM'DAN SAHTE İÇKİYE GEÇİT YOK
Aliağa  KOM Grup Amirliği'nin Aliağa genelinde gerçekleştirdiği çalışmalar neticesinde yakalanan kamyonette  144 şişe 100 cc'lik, kapağında TAPDK Bandrolü bulunan sahte rakı, 24 şişe 70 cc'lik, kapağında TAPDK Bandrolü bulunan sahte rakı, 24 şişe 35 cc'lik, kapağında TAPDK Bandrolü bulunan sahte rakı, 144 şişe 100 cc'lik, kapağında TAPDK Bandrolü bulunmayan sahte viski, 12 şişe 70 cc'lik , kapağında TAPDK Bandrolü bulunmayan viski elde geçirildi.
 Yapılan aramalar esnasında yakalanan R.T. isimli bir şahıs adli makamların talimatı doğrultusunda gözaltına alınırken, 5607 SKM suçundan hakkında hazırlanan tahkikat evrakları ile yargıya intikal ettirildiği bilgisine ulaşıldı. 

Bu sitede bulunan tüm yazılı ve görsel içerikler ile bu içeriklerin görsel ve sistematik tasarım hakları aksi belirtilmediği sürece Poyraz Gazetesi’ne aittir. Poyraz Gazetesi’nin yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yeniden yayınlanamaz veya satılamaz. Aksine davranışların, 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı Türk Ticaret Kanunu’na göre hukuki ve cezai yaptırımları mevcuttur. Sitedeki tüm içeriklerin telif hakları korunmaktadır.
DİĞER HABERLER