SİTE SAĞ REKLAM ALANI

ALİAĞA PROTOKOLÜ'NDEN BAYRAM MESAJLARI

Aliağa protokolü vatandaşların Ramazan Bayramını verdikleri mesajlarla kutladı.

31 Mayıs 2019 12:31 aliaga 620
ALİAĞA PROTOKOLÜ'NDEN BAYRAM MESAJLARI
Aliağa Protokolü Ramazan Bayramı'nı huzur sağlık ve barış mesajlarıyla kutladı. Aliağa Kaymakamı Erhan Günay, İlçe Emniyet Müdürü Yasin Uğurtaş, İlçe Milli Eğitim Müdürü Erdal Bayhan ve siyasi parti ilçe başkanları verdikleri mesajlarda Aliağalı vatandaşlara iyi dileklerini iletti.

Aliağa Kaymakamı Erhan Günay: "Bayramlar sevinçleri büyütme zamanıdır”

4 Haziran Salı günü kutlanacak olan Ramazan Bayramı dolayısıyla Aliağalılara seslenen Aliağa Kaymakamı Erhan Günay "Dostluğun, barışın, birlik ve beraberlik anlayışının en ileri düzeye vardığı bir Ramazan Bayramına daha ulaşmanın mutluluğu ve sevincini yaşıyoruz.

Bayramlar, dini ve milli inançlarımızı örf ve adetlerimizle süsleyip, geçmişten devraldığımız mirası zenginleştirerek, geleceğe taşıdığımız, hoşgörünün ve yardımlaşma duygularının en güzel örneklerinin sergilendiği yüzyıllar boyu özenle örülmüş değerlerimizin yaşatılması ve kuşaktan kuşağa aktarılmasını sağlayan sevgi günleridir. Bayramlar, sevinçleri büyütme mevsimidir.

Gönüllerimizi bir sevgi yumağı haline getirelim, sonra annelerimizin ve babalarımızın gönüllerini alalım. Evlerin canlı bayramları olan çocuklarımızı, şefkat ve merhamete muhtaç öksüz ve yetimleri, yoksul ve kimsesizleri, evinde ve yatağında ziyaretçi bekleyen insanlarımızı sevindirmeyi unutmayalım.

Asırlardan beri birlik dirlik içerisinde kutladığımız, yardımlaşmanın ve dayanışmanın sembolü olan bu Ramazan Bayramının da millet olarak gönüllerimizin huzur, sevgi ve kardeşlik duygularıyla dolmasına, bayram sevinciyle coşmasına vesile olmasını dilerim.

Bu duygularla, başta Aliağa'lı hemşerilerimiz olmak üzere tüm halkımızın mübarek Ramazan Bayramını en kalbi duygularla tebrik ediyor, sağlık ve mutluluk içinde, nice huzurlu günlere hep birlikte ulaşmayı temenni ediyorum.” dedi.

Aliağa İlçe Emniyet Müdürü Yasin Uğurtaş: "Bayram günü tam kadro güvenliğiniz için çalışacağız”

Aliağa ilçe Emniyet Müdürü Yasin Uğurtaş dokuz gün süren bayram tatili boyunca Aliağalı vatandaşların güvenliğini sağlamak için İlçe Emniyeti olarak tam kadro görev yapacaklarını iletti. Uğurtaş "Tüm ilçemizin dokuz günlük bayram tatilinde kazasız belasız yolculuk yapabilmesi ve kalanların da güvenli, huzurlu bir tatil geçirebilmesi için Aliağa İlçe Emniyet Müdürlüğü birimleri olarak görev başında olacağız. Trafik ve asayiş timlerimizin yanı sıra yeni kurduğumuz plaj timlerimiz ile vatandaşlarımızın keyifli bir bayram geçirmesini temenni ederek çalışacağız. Emniyet Teşkilatımız adına vatandaşlarımızın bayramını en içten dileklerimle kutlarım.” diye konuştu.

Aliağa İlçe Milli Eğitim Müdürü Erdal Bayhan "Çocuklarımızın ve ailelerinin bayramını kutlarım”

Aliağa ilçe Milli Eğitim Müdürü Erdal Bayhan, ilçede okuyan tüm öğrencilere verimli bir tatil geçirmelerini dilediği bayram mesajında "Güzel ilçemizde yaşayan tüm vatandaşlarımızın, çocuklarımızın ve velilerimizin bayramını kutlarım. Birlik ve beraberliğimizi; kardeşlik ve dostluğumuzu en sıcak şekilde hissedeceğimiz Ramazan Bayramımı'zı tebrik eder, saygılarımı sunarım.” dedi.

Ak Parti Aliağa İlçe Başkanı Kazım Sayın "Ramazan Bayramımızın neşesi daim olsun”

Ak Parti Aliağa İlçe Başkanı Kazım Sayın Aliağalı vatandaşların Ramazan Bayramını kutladığı mesajında "Bizi millet yapan ve kardeşçe bir arada yaşamamızı sağlayan ortak manevi değerlerin, yalnızca bu ay ve Ramazan Bayramı ile sınırlı kalmayarak, birlik ve beraberliğimizin, toplumsal huzurumuzun ve barışın egemen kılınması en büyük temennimdir. Yüce Allah tuttuğumuz oruçları kabul etsin. Ramazan sevincini ve bayram neşesini başta ailemiz olmak üzere, tüm eş dost, akraba ve dostlarımızla yaşamayı nasip etsin. Bayram günlerinin paylaşma ruhunu, uzakta olanların kavuşma sevincini yaşamasını ve tüm hemşerilerimizin gönlünden geçenlerin haklarında hayırlı olmasını temenni ederim.” dedi.

MHP Aliağa İlçe Başkanı Abdurrahim Aydemir "Ramazan Bayramı huzura, barışa ve mutluluklara vesile olsun”

MHP Aliağa İlçe Başkanı Abdurrahim Aydemir Aliağalı vatandaşlara seslendiği mesajında "Küskünlerin barıştığı, sevenlerin bir araya geldiği, rahmet ve şefkat dolu günlerin en değerlilerinden olan Ramazan Bayramınız kutlu olsun. Bayramlar insanları kaynaştırıp bir araya getiren en güzel vesilelerden biridir. Bu günlerde manevi duygular coşar. Büyükler ve akrabalar hatırlanır, hastalar ziyaret edilir, küslükler, kırgınlıklar ortadan kalkar. Birlikteliğin, akraba ve arkadaş olmanın coşkusu derinden hissedilir. Bu sevinçli ve neşeli günlerde bilhassa yeryüzünde bulunan fakir-fukaraları, yetim ve öksüz, mağdur ve mazlumları da düşünerek onların ellerinden tutmamız; sevinçlerimizi de, kederlerimizi de müştereken paylaşmamız gerekir. Bu düşünceler ile bayramın huzura, barışa ve mutluluklara vesile olmasını diler, tüm İslam âleminin Ramazan Bayramı´nı en içten duygularımla kutlarım.” diye konuştu.

CHP Aliağa İlçe Başkanı Gülsen Cirit "İnsani değerlerin siyasetin üzerinde olduğu bir bayram dilerim"

CHP Aliağa İlçe Başkanı Gülsen Cirit toplumsal değerlerin, huzurun ve barışın herkes için geçerli kılındığı, adaletin eşitliğin hakim olacağı bir ülke temennisiyle yayımladığı bayram mesajında "Her geçen gün daha da zorlaşan hayat şartlarının ötesinde birlikteliği, dayanışmayı ve insan olmanın erdemlerini hatırlatan Ramazan bayramının vesile olduğu huzurlu ve barış içerisinde yaşanan bir ülke hepimizin temennisi… İnsani değerlerin siyasetin üzerine çıkacağı, her bir vatandaşımızın kendini huzur içinde hissedeceği bayramlarımızın olması temennisiyle tüm vatandaşlarımızın Ramazan Bayramını kutlar; sağlık, mutluluk ve esenlikler dilerim. ”
Bu sitede bulunan tüm yazılı ve görsel içerikler ile bu içeriklerin görsel ve sistematik tasarım hakları aksi belirtilmediği sürece Poyraz Gazetesi’ne aittir. Poyraz Gazetesi’nin yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yeniden yayınlanamaz veya satılamaz. Aksine davranışların, 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı Türk Ticaret Kanunu’na göre hukuki ve cezai yaptırımları mevcuttur. Sitedeki tüm içeriklerin telif hakları korunmaktadır.
DİĞER HABERLER