SİTE SAĞ REKLAM ALANI

ALİAĞA TİCARET ODASI ÜYE ZİYARETLERİNE DEVAM EDİYOR

Aliağa Ticaret Odası, Aliağa ve bölgesinde faaliyetlerini sürdüren üyelerine yönelik ziyaretlerine devam ediyor.

10 Eylül 2019 15:42 aliaga 302
ALİAĞA TİCARET ODASI ÜYE ZİYARETLERİNE DEVAM EDİYOR
Aliağa Ticaret Odası üyelerini yerlerinde ziyaret etmek, sorun ve isteklerini dinlemek ve karşılıklı fikir alışverişinde bulunmak amacıyla gerçekleştirilen ziyaretler kapsamında Aliağa Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Ömer Ertürk ve Genel Sekreter Sezen Gürgen ile birlikte Ankatar Kimya Tarım San. Tic. A.Ş., Ceon Kimya Tarım San. Tic. A.Ş., Fevzi Can Orak Green Gold Tradıng Kimya, Öz Kılıç Ambalaj San. Tic. Ltd. Şti., Mert Grup Sigorta Aracılık Hizmetleri Ltd. Şti. Aliağa Şubesi, Lukoıl Lubrıcants Mıddle East Madeni Yağ San. Tic. Ltd. Şti. İzmir Aliağa Şubesi yetkililerine ziyarette bulundular.

ALTO Başkanı Ömer Ertürk; "Elimizden geldiği kadarıyla üyelerimizi en üst seviyede ziyaret etmeye devam edeceğiz. Amacımız üyelerimizin sorunlarını dinlemek ve sorunlarına çözümler üretebilmektir” diyerek ALTO hedefleri, çalışmaları, projeleri ve bölgemizdeki mevcut gelişmeler hakkında oda üyelerine bilgiler verdi.
Bu sitede bulunan tüm yazılı ve görsel içerikler ile bu içeriklerin görsel ve sistematik tasarım hakları aksi belirtilmediği sürece Poyraz Gazetesi’ne aittir. Poyraz Gazetesi’nin yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yeniden yayınlanamaz veya satılamaz. Aksine davranışların, 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı Türk Ticaret Kanunu’na göre hukuki ve cezai yaptırımları mevcuttur. Sitedeki tüm içeriklerin telif hakları korunmaktadır.
DİĞER HABERLER