SİTE SOL REKLAM ALANI
SİTE SAĞ REKLAM ALANI

ALİAĞA'DA CUMHUR İTTİFAKI İFTAR SOFRASINDA BULUŞTU

ALİAĞA BELEDİYE BAŞKANI SERKAN ACAR: “15 TEMMUZ'DA DİK DURAN İKİ TANE LİDERİMİZ VARDI”

17 Haziran 2018 23:21 aliaga 406
ALİAĞA'DA CUMHUR İTTİFAKI İFTAR SOFRASINDA BULUŞTU
Cumhur ittifakını oluşturan Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) ile Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) iftarda bir araya gelerek birlik ve beraberlik mesajı verdi.

Aliağa Belediye Başkanı Serkan Acar'ın ev sahipliğinde Öğretmenler Lokalinde gerçekleştirilen iftar yemeğine; Belediye Başkan Yardımcısı Mehmedali Özkurt, MHP Aliağa İlçe Başkanı Abdurrahim Aydemir, AK Parti Aliağa İlçe Başkanı Kazım Sayın,  MHP İzmir 2. Bölge Milletvekili Adayı Yalçın Koçyiğit, parti yöneticileri ile meclis üyeleri katıldı.

ALİAĞA BELEDİYE BAŞKANI SERKAN ACAR: “15 TEMMUZ'DA DİK DURAN İKİ TANE LİDERİMİZ VARDI”
Tüm misafirlerin Ramazan Bayramını kutlayan Aliağa Belediye Başkanı Serkan Acar, bir diğer bayramı da 24 Haziran'da kutlayacaklarını söyledi. Katılımcılara hitaben ilk konuşmayı yapan Başkan Serkan Acar “ Öncelikle 15 Temmuz'da şehit olan vatandaşlarımıza Allah'tan rahmet gazilerimize de şifa diliyorum. 15 Temmuz'da dik duran iki tane liderimiz vardı. Reisimiz vardı, Türkmen beyimiz vardı. Millet için, ülke için, devlet için beraber hareket ettiler. Bu birliktelik de Cumhur İttifakı olarak seçim dönemine kadar yansıdı. Cumhur İttifakı ile hep birlikte bir mücadele veriyoruz. Liderlerimizin 15 Temmuz'daki dik duruşlarını desteklemek adına ve ülkemizin geleceği adına bu mücadeleyi çok daha fazla vermemiz gerekiyor. İnşallah 24 Haziran'da muzaffer olup reisimizi cumhurbaşkanı yapacağız” dedi.

AK PARTİ ALİAĞA İLÇE BAŞKANI KAZIM SAYIN: “BİZİM DEĞERLERİMİZ, BAYRAĞIMIZ ORTAK, SEVİNÇLERİMİZ, KEDERİMİZ, BAŞARILARIMIZ BERABERDİR”
Kederi, tasası ve sevinci beraber olan insanların bir arada olmasının çok doğal olduğunu ifade eden AK Parti Aliağa İlçe Başkanı Kazım Sayın, “Cumhur İttifakı da bunu açıklar. Millet ittifakındaki dört benzemez bizim değerlerimize uymadığı için bir aradayız. Bizim değerlerimiz, bayrağımız ortak, sevinçlerimiz, kederimiz, başarılarımız beraberdir. Bütün değerleri ortak olan insanların, aynı düşünceyi paylaşan insanların bir masa etrafında olmasının en güzel örneğini de hem Türkmen Beyi hem de reisimiz bu birlikteliği yukarıda yapınca bize de kol kola girmek kaldı” dedi.

MHP ALİAĞA İLÇE BAŞKANI ABDURRAHİM AYDEMİR: “24 HAZİRAN'DA İKİNCİ BAYRAMI KUTLAMAYI TEMENNİ EDİYORUM”
Önemli bir seçim sürecinden geçtiklerini vurgulayan MHP Aliağa İlçe Başkanı Abdurrahim Aydemir, “Karşımızda terör örgütü liderini çıkartmaya çalışanlar var. Bir tarafta onlar bir tarafta da millet için çalışanlar var. 24 Haziran'da ikinci bayramı kutlamayı temenni ediyorum” dedi.

MHP İZMİR 2. BÖLGE MİLLETVEKİLİ ADAYI YALÇIN KOÇYİĞİT: “BİRLİKTELİĞİMİZİN DEVAMINI DİLİYORUM”
Katılımcıların Ramazan bayramını kutlayan MHP İzmir 2. Bölge Milletvekili Adayı Yalçın Koçyiğit ise, “Bu birlikteliği özlemişiz. Birlikteliğimizin devamını diliyorum. İkinci bayramı da 24 Haziran akşamı inşallah hep beraber kutlamayı ümit ediyorum” dedi.
Başkan Serkan Acar, yapılan konuşmaların ardından misafirleri ile yakından ilgilenerek bol bol sohbet etti.
Bu sitede bulunan tüm yazılı ve görsel içerikler ile bu içeriklerin görsel ve sistematik tasarım hakları aksi belirtilmediği sürece Poyraz Gazetesi’ne aittir. Poyraz Gazetesi’nin yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yeniden yayınlanamaz veya satılamaz. Aksine davranışların, 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı Türk Ticaret Kanunu’na göre hukuki ve cezai yaptırımları mevcuttur. Sitedeki tüm içeriklerin telif hakları korunmaktadır.
DİĞER HABERLER