SİTE SAĞ REKLAM ALANI

ALİAĞA'DA KAÇAK TÜTÜNE GEÇİT YOK

Bölgesel yerel gazete haberleri, köşe yazıları, son dakika haberleri, Türkiye ve Ege gündemi, İzmir, İzmir bölgesinin en köklü internet gazetesi Poyraz Gazetesi.

18 Ekim 2018 11:15 aliaga 629
ALİAĞA'DA KAÇAK TÜTÜNE GEÇİT YOK
Yasadışı sigara ticaretinin önlenmesi, suç faillerinin yakalanarak suçtan elde edilen gelirlerin terör / organize suç örgütlerine aktarılmasının önlenmesi ve kaçak sigaranın toplum nezdinde ulaşılabilirliğinin engellenmesi amacıyla; Aliağa Kom Grup Amirliğince yapılan çalışmalarda Aliağa Cumhuriyet Savcılığı'nca gecikmesinde sakınca bulunan arama kararına istinaden E.Ç. isimli şahsın 35 AJ 4126 plakalı aracında yapılan aramada; 19 koli (190,000 adet) Tobacco Eyma marka TAPDK bandrolü bulunmayan boş Makaron, 26 paket üzerinde Arapça yazılı tütün sarmada kullanılan sarma kağıdı, 51 kilogram üzerinde Türkçe ibare bulunmayan nargile kömürü, 72 adet filtreli sigara makinesi, 35 kilogram kıyılmış tütün ele geçirildi.
Yapılan arama sonucu ele geçirilen malzemelerle ilgili Cumhuriyet Savcısına bilgi verilerek kıyılmış tütünlerle ilgili idari işlem ve 5607 SKM'den adli işlem yapıldı. Araç sahibi E.Ç. ve M.T.   ifadelerinden sonra serbest bırakıldı.
Bu sitede bulunan tüm yazılı ve görsel içerikler ile bu içeriklerin görsel ve sistematik tasarım hakları aksi belirtilmediği sürece Poyraz Gazetesi’ne aittir. Poyraz Gazetesi’nin yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yeniden yayınlanamaz veya satılamaz. Aksine davranışların, 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı Türk Ticaret Kanunu’na göre hukuki ve cezai yaptırımları mevcuttur. Sitedeki tüm içeriklerin telif hakları korunmaktadır.
DİĞER HABERLER