SİTE SOL REKLAM ALANI
SİTE SAĞ REKLAM ALANI

ALİAĞALI ÇOCUKLAR EĞLENMEYE DEVAM EDİYOR

HELVACI VE AŞAĞI ŞEHİT KEMALLİ ÇOCUKLAR DOYASIYA EĞLENDİ

29 Ocak 2018 20:40 aliaga 614
ALİAĞALI ÇOCUKLAR EĞLENMEYE DEVAM EDİYOR
Aliağa Belediyesi'nin yarıyıl tatiline giren çocuklara yönelik hazırladığı ‘Mahallemizde Şenlik Var' etkinlikleri tüm hızıyla devam ediyor. Etkinlikler kapsamında Helvacı ve Aşağı Şehit Kemal Mahallelerinde düzenlenen eğlenceli aktiviteler çocuklara keyifli saatler yaşattı.

Aliağa Belediyesi'nin çocuklar için hazırladığı birbirinden eğlenceli etkinlikler Helvacı ve Aşağı Şehit Kemalli çocuklarla buluştu. Festival tadında gerçekleşen etkinlikler dahilinde ‘Gökkuşağının Altında' ve ‘Burnunu Kaybeden Palyaço' isimli tiyatro oyunları çocuklar için sahnelendi. Eğitici sosyal mesajların verildiği müzikli oyunlar çocuklar tarafından kahkaha ile izlendi. Daha sonra gerçekleştirilen sihirbaz, palyaço, animasyon gösterileri ve yüz boyama etkinlikleri de çocuklardan büyük ilgi gördü. Eğlencenin doruğa çıktığı programın sonunda çocuklara Muzaffer İzgü'nün Ökkeş serisine ait kitapları hediye edilerek patlamış mısır ve pamuk helva ikramı da yapıldı.

EĞLENCE DEVAM EDECEK

Aliağa'nın farklı dış mahallelerinde devam edecek olan etkinlik programı şöyle;
29 Ocak Pazartesi saat 13.00: Çaltılıdere Mahallesi
29 Ocak Pazartesi Saat 18.30: Yeni Şakran Mahallesi
30 Ocak Salı günü saat 13.00: Karakuzu Mahallesi
31 Ocak Çarşamba saat 13.00: Güzelhisar Mahallesi
1 Şubat Perşembe saat 13.00-15.30: Aliağa Tüpraş Halk Eğitimi Merkezi
Bu sitede bulunan tüm yazılı ve görsel içerikler ile bu içeriklerin görsel ve sistematik tasarım hakları aksi belirtilmediği sürece Poyraz Gazetesi’ne aittir. Poyraz Gazetesi’nin yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yeniden yayınlanamaz veya satılamaz. Aksine davranışların, 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı Türk Ticaret Kanunu’na göre hukuki ve cezai yaptırımları mevcuttur. Sitedeki tüm içeriklerin telif hakları korunmaktadır.
DİĞER HABERLER