SİTE SAĞ REKLAM ALANI

ALİAĞALI ÇOCUKLAR İÇİN EĞLENCE DEVAM EDİYOR

Çocukların neşesine neşe katarak keyifli bir hafta sonu yaşatan "Çocuklar İçin Tiyatro Pazarı” Aliağalı çocukların vazgeçilmezi oldu.

09 Mart 2019 11:12 aliaga 2
ALİAĞALI ÇOCUKLAR İÇİN EĞLENCE DEVAM EDİYOR
Çocukların neşesine neşe katarak keyifli bir hafta sonu yaşatan "Çocuklar İçin Tiyatro Pazarı” Aliağalı çocukların vazgeçilmezi oldu. Her pazar çocuklara özel olarak gerçekleştirilen tiyatro gösterimlerinin yanı sıra birbirinden eğlenceli aktiviteler çocuklara hem öğretici hem de eğlenceli saatler yaşatıyor.

Aliağa Belediyesi'nin kültür sanat etkinlikleri kapsamında organize edilen 'Çocuklar İçin Tiyatro Pazarı'nda bu hafta 'Deniz'in Oyunculuk Seçmesi' isimli tiyatro oyunu Aliağalı çocuklar için sahne alacak. 10 Mart 2019 Pazar günü Avcı Ramadan Çocuk Oyun ve Rekreasyon Alanı'na kurulan ısıtmalı geçici gösteri merkezinde gerçekleştirilecek olan oyun 13.30 ve 15.00 seansları ile gösterime sunulacak.

OYUNUN KONUSU

İlkokul öğrencisi olan Deniz, okulda sergilenecek olan tiyatro oyununda istediği rolü alamamıştır. Üzüntüyle, tiyatro oyuncusu olan dayısının yanına gelir. Ondan tekrar seçmelere girmek için kendisini hazırlamasını ister. Dayısı da çeşitli oyunculuk teknikleriyle Deniz'i ertesi günkü oyunculuk seçmesine hazırlar. Clownesk (palyaçovari) bir üslupla hazırlanan 'Deniz'in Oyunculuk Seçmesi' müzikli, danslı ve eğlenceli bir oyundur.

SİHİRBAZ VE ANİMASYON GÖSTERİLERİ

Tiyatro gösteriminin yanı sıra sihirbaz ve animasyon gösterileri de çocuklara eğlenceli dakikalar yaşatacak. Çocukların ücretsiz olarak katılabileceği etkinlikler süresince çocuklara pamuk helva, kek ve süt ikramlarında bulunulacak.
Bu sitede bulunan tüm yazılı ve görsel içerikler ile bu içeriklerin görsel ve sistematik tasarım hakları aksi belirtilmediği sürece Poyraz Gazetesi’ne aittir. Poyraz Gazetesi’nin yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yeniden yayınlanamaz veya satılamaz. Aksine davranışların, 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı Türk Ticaret Kanunu’na göre hukuki ve cezai yaptırımları mevcuttur. Sitedeki tüm içeriklerin telif hakları korunmaktadır.
DİĞER HABERLER