SİTE SAĞ REKLAM ALANI

ALİAĞALI GAMZE DEMİR TÜRKİYE ÜÇÜNCÜSÜ OLDU

Dünya Şampiyonası milli takım seçmelerinde Türkiye üçüncüsü olan Aliağalı Gamze Demir Aliağa Belediye Başkanını ziyaret etti.

30 Kasım 2018 15:25 aliaga 271
ALİAĞALI GAMZE DEMİR TÜRKİYE ÜÇÜNCÜSÜ OLDU
Aliağa, vücut geliştirme sporunda Turan Ulusoy ile Türkiye Şampiyonluğu ve Dünya altıncılığından sonra Gamze Demirle Türkiye üçüncülüğü gurunu yaşadı.
Aliağa Belediye Başkanı Serkan Acar, Türkiye Vücut Geliştirme ve Fitness Federasyonu'nun düzenlediği "Türkiye Vücut Geliştirme - Fitness Şampiyonası ve Dünya Şampiyonası Milli Takım Seçmelerinde” Genç Bayanlar Bikini Fitness kategorisinde Türkiye üçüncüsü olan Aliağalı Gamze Demir'i makamında ağırladı.
Başkan Serkan Acar, Aliağa'ya yaşattığı gurur ve kazandığı Türkiye üçüncülüğü kupası için genç sporcuyu tebrik ederek başarılarının devamını diledi. Spora ve sporcuya verdiği destekten ötürü Aliağa Belediye Başkanı Serkan Acar'a teşekkür eden Türkiye üçüncüsü Gamze Demir ise, kazandığım başarıda hocamın ve ailemin büyük katkısı var. Aliağa'ya kupa ile döndüğüm için çok mutluyum. Önümüzdeki şampiyonalarda daha iyi dereceler elde edebilmek için çalışmalarımı sürdüreceğim” dedi.

Bu sitede bulunan tüm yazılı ve görsel içerikler ile bu içeriklerin görsel ve sistematik tasarım hakları aksi belirtilmediği sürece Poyraz Gazetesi’ne aittir. Poyraz Gazetesi’nin yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yeniden yayınlanamaz veya satılamaz. Aksine davranışların, 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı Türk Ticaret Kanunu’na göre hukuki ve cezai yaptırımları mevcuttur. Sitedeki tüm içeriklerin telif hakları korunmaktadır.
DİĞER HABERLER