SİTE SAĞ REKLAM ALANI

ALİAĞALI MUHTARLAR İFTARDA BİR ARAYA GELDİ

Aliağa'da görev yapan muhtarlar iftar yemeğinde bir araya geldi.

23 Mayıs 2019 16:38 aliaga 175
ALİAĞALI MUHTARLAR İFTARDA BİR ARAYA GELDİ
Aliağa'da görev yapan muhtarlar iftar yemeğinde bir araya geldi.

Aliağa Kaymakamlığı ile Aliağa Belediyesi tarafından Öğretmenler Lokali'nde organize edilen programa Aliağa Kaymakamı Erhan Günay, Aliağa Belediye Başkanı Serkan Acar, kentte görev yapan muhtarlar ve aileleri katıldı.

 
İftarın ardından okunan yemek duası sonrasında günün anlam ve önemine ilişkin konuşmalara geçildi.

 
Ramazan ayının sevgi, saygı ve paylaşma ayı olduğunu ifade eden Aliağa Belediye Başkanı Serkan Acar, "Gönül soframızda bugün bizleri yalnız bırakmadığınız için çok teşekkür ederiz. Allah daha nicelerinde bizleri buluşturmayı nasip etsin” dedi.

 
"MUHTARLARIMIZIN EN ÖNEMLİ GÖREVİ YARDIMA MUHTAÇ İNSANLARIMIZI GÖZETMEK”

Aliağa Kaymakamı Erhan Günay ise, " Birlik ve beraberliğimizin her zaman daim olmasını dileğiyle nice Ramazanlarda dostluk, kardeşlik ve sevgi bağları çerçevesinde hep birlikte olmayı ümit ediyoruz. Muhtarlarımızın elbette birçok görevi var. Ama Ramazan ayı içerisinde en önemli görevleri mahallelerimizdeki yoksul, fakir ve yardıma muhtaç insanlarımızı kollamak ve gözetmek. Burada sizler bu insanlarımızın sorunlarının çözümleri noktasında aracılık yaparak gerekli kurumlarımızı bilgilendirmelisiniz. Ramazan ayının ruhu çerçevesinde hiçbir vatandaşımız bu sofralardan aç kalkmasın” diye ifade etti.

 

Yoğun katılımla gerçekleşen iftar programı çekilen hatıra fotoğrafı ile son buldu.

 
Bu sitede bulunan tüm yazılı ve görsel içerikler ile bu içeriklerin görsel ve sistematik tasarım hakları aksi belirtilmediği sürece Poyraz Gazetesi’ne aittir. Poyraz Gazetesi’nin yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yeniden yayınlanamaz veya satılamaz. Aksine davranışların, 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı Türk Ticaret Kanunu’na göre hukuki ve cezai yaptırımları mevcuttur. Sitedeki tüm içeriklerin telif hakları korunmaktadır.
DİĞER HABERLER