SİTE SOL REKLAM ALANI
SİTE SAĞ REKLAM ALANI

ALİAĞALI SPORCU TURAN ULUSOY, DÜNYA ALTINCISI OLDU

Romanya'da düzenlenen Dünya Vücut Geliştirme ve Fitness Şampiyonası'nda dünya altıncısı olan Aliağalı Sporcu Turan Ulusoy, Aliağa Belediye Başkanı Serkan Acar'ı makamında ziyaret etti.

03 Aralık 2017 22:22 aliaga 692
ALİAĞALI SPORCU TURAN ULUSOY, DÜNYA ALTINCISI OLDU
Romanya'da düzenlenen Dünya Vücut Geliştirme ve Fitness Şampiyonası'nda dünya altıncısı olan Aliağalı Sporcu Turan Ulusoy, Aliağa Belediye Başkanı Serkan Acar'ı makamında ziyaret etti.

Aliağa Belediye Başkanı Serkan Acar, 11-14 Kasım tarihlerinde Romanya'da düzenlenen Dünya Vücut Geliştirme ve Fitness Şampiyonası'nda dünya altıncısı olarak Aliağa'ya büyük bir gurur yaşatan Turan Ulusoy'u makamında ağırladı

.Daha önce 13-17 Eylül tarihleri arasında İstanbul TÜYAP Fuar Merkezi'nde düzenlenen Vücut Geliştirme ve Fitness Şampiyonası'nda 40-44 yaş kategorisinde 70 kiloda birincilik elde ederek Aliağa'ya şampiyonlukla dönen Turan Ulusoy, bu kez dünya şampiyonasından altıncılık kupası ile döndü.

Ulusoy, elde ettiği başarının ardından Aliağa Belediye Başkanı Serkan Acar'a desteklerinden ötürü teşekkür ziyaretinde bulundu. Sohbet havasında gerçekleştirilen ziyarette Ulusoy'a, spor hocası Murat Altıner'de eşlik etti. Başkan Serkan Acar, asıl mesleği demir işçiliği olan Turan Ulusoy'u spora olan tutkusundan ve özverili çalışmalarından dolayı tebrik ederek başarılarının devamını diledi.

Spora ve sporcuya verdiği desteklerden ötürü Aliağa Belediye Başkanı Serkan Acar'a teşekkür eden Turan Ulusoy, “Türkiye şampiyonluğunun ardından bu organizasyonda hedefim şampiyonluktu. Dünya şampiyonluğu kupasını Aliağa'ya getirmeyi çok istemiştim. Ama hedeflerimden asla vazgeçmeyeceğim. Bir gün dünya şampiyonluk kupasını Aliağa'ya getireceğim. Hedeflerim doğrultusunda çalışmalarıma devam edeceğim” dedi.
Bu sitede bulunan tüm yazılı ve görsel içerikler ile bu içeriklerin görsel ve sistematik tasarım hakları aksi belirtilmediği sürece Poyraz Gazetesi’ne aittir. Poyraz Gazetesi’nin yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yeniden yayınlanamaz veya satılamaz. Aksine davranışların, 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı Türk Ticaret Kanunu’na göre hukuki ve cezai yaptırımları mevcuttur. Sitedeki tüm içeriklerin telif hakları korunmaktadır.
DİĞER HABERLER