ALİAĞA'NIN "AK KADINLARI" SAHAYA İNDİ

Kısa sürede sahaya çıktık ve sorunların çözümü için çalışacağız...

23 Mayıs 2018 11:17 aliaga 313
ALİAĞA'NIN "AK KADINLARI" SAHAYA İNDİ
Şule Akman Yıldırım'ın başkanlığında oluşturulan AK Parti Aliağa Kadın Kollarında yönetim ve yürütme kurulu görev dağılımı yapıldı, Ak Kadınlar sahaya indi.

Ak Parti Aliağa Kadın Kollarının yeni yönetimi, İlçe Başkanı Kazım Sayın ve İl Kadın Kolları Aliağa Koordinatörü Fatma Tilki'nin katılımıyla düzenlenen toplantıda tanıtıldı. Toplantıda konuşan Aliağa Kadın Kolları Başkanı Şule Akman Yıldırım, geniş bir uzlaşıyla her kesimi kapsayan bir yönetim oluşturmaya gayret ettiklerini ifade etti.

Aliağa'da 5 bine yakın Ak Parti üyesi kadının her birinin kendileri için önemli ve değerli olduğuna dikkati çeken Yıldırım, "Bizim bir tek amacımız var. Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan'ı Cumhurbaşkanı yapmak ve TBMM'de Ak Parti'nin büyük bir çoğunlukla temsil edilmesine katkı sağlamak. Bu amaç uğrunda sahada tüm kadınlarımızla bir ve beraber hareket edeceğimize olan inancım tamdır" diye konuştu.

"Kısa sürede sahaya çıktık"

Seçime çok az bir zaman kala zor bir sorumluluk üstlendiklerine işaret eden Şule Akman Yıldırım, şöyle konuştu: "Kısa sürede ekibimizi kurarak sahaya çıktık. Tüm gayretimiz ve samimiyetimizle ayrım yapmadan herkesi kucaklıyoruz. Kimseyi ötekileştirmeden, ayrımcılık yapmadan, kutuplaşmaya zemin hazırlamadan herkesi bağrımıza basıyoruz. Rahmetli Adnan Menderes'i bağrına basan, demokrasiye her zaman sahip çıkmış İzmir'e yakışan bir siyaset anlayışıyla insanımıza elimizi uzatıyor, gönlümüzü açıyoruz. İlçemizin Güzelhisar, Samurlu, Karaköy ve Uzunhasanlar mahallelerinde ziyaretlerimiz oldu. Cumhurbaşkanımıza ve AK Parti'ye duyulan sevgi ve güveni bizzat görmek bizleri memnun etti. Gönül alacağız. Büyük Türkiye, güçlü Türkiye hedeflerini anlatarak partimizin gücüne güç katmak için mücadele edeceğiz."

 
"Sorunların çözümü için çalışacağız"

24 Haziran'da Türkiye'nin geleceğinin oylanacağını belirten Yıldırım, "Gittiğimiz yerlerde karşılaşılan sorunlar, öneri ve taleplerle ilgili notlar alıyoruz. Elimizdeki verileri seçimin hemen akabinde ilgili yerlerle paylaşarak takipçisi olacağız" dedi.
Bu sitede bulunan tüm yazılı ve görsel içerikler ile bu içeriklerin görsel ve sistematik tasarım hakları aksi belirtilmediği sürece Poyraz Gazetesi’ne aittir. Poyraz Gazetesi’nin yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yeniden yayınlanamaz veya satılamaz. Aksine davranışların, 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı Türk Ticaret Kanunu’na göre hukuki ve cezai yaptırımları mevcuttur. Sitedeki tüm içeriklerin telif hakları korunmaktadır.
DİĞER HABERLER