SİTE SOL REKLAM ALANI
SİTE SAĞ REKLAM ALANI

ALİAĞA'NIN GURURU DOĞAN EGECAN TERCAN BALKAN 3.SÜ OLDU

Doğan Egecan Tercan, elde ettiği başarı sonrasında Aliağa Belediye Başkanı Serkan Acar'ı makamında ziyaret etti.

14 Mayıs 2018 18:36 aliaga 408
ALİAĞA'NIN GURURU DOĞAN EGECAN TERCAN BALKAN 3.SÜ OLDU
Sırbistan'ın Belgrad şehrinde 23'üncüsü düzenlenen Balkan Çocuklar Şampiyonası'nda Balkan üçüncüsü olan Doğan Egecan Tercan, elde ettiği başarı sonrasında Aliağa Belediye Başkanı Serkan Acar'ı makamında ziyaret etti.

29 Mart – 1 Nisan tarihlerinde Gaziantep'te düzenlenen Minik Yıldız Türkiye Karate Şampiyonası'nda Türkiye birincisi olan Aliağa Demirspor Kulübü'nün milli sporcusu Doğan Egecan Tercan, 27-29 Nisan tarihlerinde milli takım adına katılmış olduğu turnuvada 10 yaş +45 kilo kategorisinde Balkan 3'üncüsü oldu.
 
DOĞAN EGECAN TERCAN YİNE KÜRSÜDE
Karate alanında Aliağa'yı ve Türkiye'yi en iyi şekilde temsil eden Tercan, ilk turda Hırvatistanlı rakibiyle 0-0 berabere kalarak hakem kararı ile elendi. Ancak rakibinin finale çıkmasıyla üçüncülük şansını tekrar yakalayan Aliağalı milli sporcu Tercan, müsabakaya kaldığı yerden devam etti. Tercan, gösterdiği performansla Sırp ve Bulgar rakiplerine üstünlük sağlayarak kürsüdeki yerini aldı.

ALİAĞA BELEDİYE BAŞKANI SERKAN ACAR: “EN BÜYÜK EMEK AİLELERİN”
Aliağa Belediye Başkanı Serkan Acar, kazandığı üçüncülük sonrasında Tercan'ı makamında ağırladı. Gerçekleştirilen ziyarette Aliağa Belediyesi Spor Birim Sorumlusu Bilal Özkurt, Aliağa Demir Spor Kulübü Karate Antrenörü Nezahat Aksu ile genç sporcunun babası Yaşar Tercan'da yer aldı. Başkan Serkan Acar, genç sporcuyu tebrik ederek başarılarının devamını diledi. Başkan Serkan Acar ayrıca, elde edilen başarılarda sporcu ve antrenörlerin yanı sıra en büyük emeğin ailelerde olduğunu söyledi.

Spora ve sporcuya olan desteğini hiçbir zaman eksiltmeyen Aliağa Belediye Başkanı Serkan Acar teşekkür eden Aliağa Demir Spor Kulübü Karate Antrenörü Nezahat Aksu, karate dalında Avrupa ve Dünya şampiyonluklarını Aliağa'ya getireceklerine inandıklarını söyledi
Bu sitede bulunan tüm yazılı ve görsel içerikler ile bu içeriklerin görsel ve sistematik tasarım hakları aksi belirtilmediği sürece Poyraz Gazetesi’ne aittir. Poyraz Gazetesi’nin yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yeniden yayınlanamaz veya satılamaz. Aksine davranışların, 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı Türk Ticaret Kanunu’na göre hukuki ve cezai yaptırımları mevcuttur. Sitedeki tüm içeriklerin telif hakları korunmaktadır.
DİĞER HABERLER