SİTE SAĞ REKLAM ALANI

ALİAĞA'YA YENİ KAYMAKAM

Bölgesel yerel gazete haberleri, köşe yazıları, son dakika haberleri, Türkiye ve Ege gündemi, İzmir, İzmir bölgesinin en köklü internet gazetesi Poyraz Gazetesi.

09 Ağustos 2019 13:00 aliaga 645
ALİAĞA'YA YENİ KAYMAKAM
Mülki İdare Amirleri Atama Kararnamesi kapsamında 403 mülki idare amirinin görev yerleri değiştirildi. Aliağa Kaymakamı Erhan Günay, İzmir Vali Yardımcılığı'na atanırken, Aliağa Kaymakamlığı'na da Başakşehir Kaymakamı Kazım Tekin atandı.

Resmi Gazete'de yayımlanan atama kararnamesi ile 403 mülki idare amirinin görev yerleri değiştirildi. Mülki İdare Amirleri Atama Kararnamesi kapsamında Doğu ve Güneydoğu Anadolu bölgelerindeki tüm ilçelere kaymakam ataması yapıldı. Kararname ile Aliağa'da 11 aydır görev yapan Kaymakam Erhan Günay, İzmir Vali Yardımcılığı görevine atandı. Erhan Günay'ın yerine ise Aliağa Kaymakamlığı'na İstanbul Başakşehir Kaymakamı Kazım Tekin atandı. Geçtiğimiz yıl Eylül ayından bu yana Aliağa'da görev yapan Kaymakam Erhan Günay, Kazım Tekin'in gelmesi ile birlikte ay sonunda ilçeden ayrılarak İzmir Vali Yardımcılığı görevine başlayacak.
Bu sitede bulunan tüm yazılı ve görsel içerikler ile bu içeriklerin görsel ve sistematik tasarım hakları aksi belirtilmediği sürece Poyraz Gazetesi’ne aittir. Poyraz Gazetesi’nin yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yeniden yayınlanamaz veya satılamaz. Aksine davranışların, 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı Türk Ticaret Kanunu’na göre hukuki ve cezai yaptırımları mevcuttur. Sitedeki tüm içeriklerin telif hakları korunmaktadır.
DİĞER HABERLER