SİTE SAĞ REKLAM ALANI

ALTO'DAN SÖZLEŞME OKUMA VE YAZMA TEKNİKLERİ SEMİNERİ

Aliağa Ticaret Odası ‘Sözleşme Hazırlama ve İnceleme Teknikleri' konulu seminer düzenleyecek.

11 Eylül 2018 16:12 aliaga 361
ALTO'DAN SÖZLEŞME OKUMA VE YAZMA TEKNİKLERİ SEMİNERİ
Aliağa Ticaret Odası 'Sözleşme Hazırlama ve İnceleme Teknikleri' konulu seminer düzenleyecek. ALTO M. Ender Özer Seminer Salonu'nda 13 Eylül Perşembe günü saat 15.00'da düzenlenecek seminer programında, kanuni değişiklikler ve yenilikler ışığında sözleşme yönetiminde yapılan hataların sebep olduğu hak kayıplarının ve ekonomik zararların önlenmesine yönelik, temel bilgi ve beceriler aktarılacak.

Aliağa Ticaret Odası Hukuk Danışmanı Av. Meriç Kaptan ve Av. Hamit Erdem tarafından verilecek seminerde, sözleşme metinlerinin hazırlanması veya hazır bir sözleşmenin incelenmesi sırasında izlenecek yöntem ve dikkat edilecek noktalar hakkında farkındalık çalışması yapılacak.
Bu sitede bulunan tüm yazılı ve görsel içerikler ile bu içeriklerin görsel ve sistematik tasarım hakları aksi belirtilmediği sürece Poyraz Gazetesi’ne aittir. Poyraz Gazetesi’nin yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yeniden yayınlanamaz veya satılamaz. Aksine davranışların, 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı Türk Ticaret Kanunu’na göre hukuki ve cezai yaptırımları mevcuttur. Sitedeki tüm içeriklerin telif hakları korunmaktadır.
DİĞER HABERLER