SİTE SOL REKLAM ALANI
SİTE SAĞ REKLAM ALANI

ASEV KURSİYERLERİNDEN YIL SONU SERGİSİ

Aliağa Belediyesi Sanatevi (ASEV) kursiyerlerinin yıl boyunca ürettikleri el emeği göz nuru eserler gerçekleştirilen yıl sonu sergisi ile görücüye çıktı.

28 Haziran 2018 18:06 aliaga 420
ASEV KURSİYERLERİNDEN YIL SONU SERGİSİ
Resim ve hasır örmeden oluşan eserlerini beğeniye sunan kursiyerler sergiye katılanlardan tam not aldı.

ASEV bünyesinde eğitim gören yüzlerce kursiyer, Tüpraş Halk Eğitim Merkezi'nde yıl sonu sergisi açtı. Serginin açılış törenine; Aliağa Belediye Başkanı Serkan Acar, Belediye Başkan Yardımcısı Mehmedali Özkurt, Sosyal, Kültürel ve İdari İşler Müdürü Ali Osman Karatekin katıldı.

Serginin açılış kurdelesini kursiyerler ile birlikte kesen Aliağa Belediye Başkanı Serkan Acar, kursiyerleri çalışmalarından dolayı tebrik ederek, başarılarının devamını diledi.

Açılış sonrası sergiyi gezen Aliağa Belediye Başkanı Serkan Acar, kursiyerlerin yıl boyunca hazırladığı eserleri tek tek inceledi ve sahiplerinden bilgi aldı.

Açtıkları yılsonu sergisi ile hünerlerini sergileyen kursiyerlerin el emeği eserleri Temmuz ayı içerisinde Sanat Sokağı'nda yeniden görücüye çıkacak.
Bu sitede bulunan tüm yazılı ve görsel içerikler ile bu içeriklerin görsel ve sistematik tasarım hakları aksi belirtilmediği sürece Poyraz Gazetesi’ne aittir. Poyraz Gazetesi’nin yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yeniden yayınlanamaz veya satılamaz. Aksine davranışların, 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı Türk Ticaret Kanunu’na göre hukuki ve cezai yaptırımları mevcuttur. Sitedeki tüm içeriklerin telif hakları korunmaktadır.
DİĞER HABERLER