SİTE SAĞ REKLAM ALANI

ASLI KAVAKLIOĞULLARI'NIN İSMİ ÖLÜMSÜZLEŞTİRİLDİ

Aliağa FK altyapı futbol tesislerine Aliağa tribünlerinin sevilen ismi olan ve geçtiğimiz günlerde hayatını kaybeden Aslı Kavaklıoğulları'nın ismi verildi.

28 Aralık 2018 13:10 aliaga 444
ASLI KAVAKLIOĞULLARI'NIN İSMİ ÖLÜMSÜZLEŞTİRİLDİ
Kentin değerlerini yaşatmaya devam eden Aliağa Belediyesi, Aliağa aşığı olan ve spora verdiği destek ile büyük küçük herkesin gönlünde taht kuran Aslı Kavaklıoğulları'nın ismini ölümsüzleştirdi. Aslı Kavaklıoğulları'nın ismini yaşatacak olan tesislerde Aliağaspor'a hizmet edecek yıldızlar yetişecek.

Altyapı tesislerine Aslı Kavaklıoğulları'nın isminin verilmesi duygusal bir programa sahne oldu. Programa Aliağa Belediye Başkanı Serkan Acar, Belediye Başkan Yardımcısı Mehmedali Özkurt, Aliağa Belediyesi Sosyal, Kültürel ve İdari İşler Müdürü Ali Osman Karatekin, Aliağaspor FK Yönetim Kurulu Başkanı Hakan Şimşek, Aliağa Kent Konseyi Başkanı Cihan Pazarcı, Aslı Kavaklıoğulları'nın yakınları ile çok sayıda vatandaş katıldı.
 "ALİAĞA'YI VE ALİAĞASPOR'U ASLI ABLA GİBİ SEVİN”
Programın açılış konuşmasını yapan Aliağa Belediye Başkanı Serkan Acar, katılımcılara hitaben şunları söyledi: "Biraz duygusalız, kısa bir süre önce bir Aliağa sevdalısını, bir Aliağaspor sevdalısı Aslı ablamızı kaybettik. Öncellikle kendisine bir kez daha Allah'tan rahmet, sevenlerine baş sağlığı diliyorum. Allah mekânını cennet etsin. Bugün de burada Aliağaspor altyapı tesislerine Aslı ablamızın ismini vermek üzere toplandık. Bu tesislerde eğitim görecek olan çocuklarımızdan ve gençlerimizden tek bir şey istiyorum. Aliağa'yı ve Aliağaspor'u Aslı abla gibi sevin”
"MUTLUYUZ VE GURURLUYUZ”
Acılarının çok büyük olduğunu belirten Aslı Kavaklıoğulları'nın oğlu Ilgın Kavaklıoğulları, "Böyle bir anı ve bu kadar çok seven bıraktığı için mutluyuz ve gururluyuz. Acımız çok büyük fakat böylesine anlamlı bir hareket acımızı hafifletiyor. Aliağa Belediyesi'ne bu davranışından ötürü çok teşekkür ediyorum” dedi.

Programda duygusal anlar yaşayan Aslı Kavaklıoğulları'nın annesi Nejla Karaaslan da Aliağa Belediye Başkanı Serkan Acar'a emeklerinden ötürü teşekkür plaketi takdim etti.
Bu sitede bulunan tüm yazılı ve görsel içerikler ile bu içeriklerin görsel ve sistematik tasarım hakları aksi belirtilmediği sürece Poyraz Gazetesi’ne aittir. Poyraz Gazetesi’nin yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yeniden yayınlanamaz veya satılamaz. Aksine davranışların, 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı Türk Ticaret Kanunu’na göre hukuki ve cezai yaptırımları mevcuttur. Sitedeki tüm içeriklerin telif hakları korunmaktadır.
DİĞER HABERLER