SİTE SAĞ REKLAM ALANI

ATATÜRK İLKOKULU ATIK MATERYAL DEFİLESİ

Bölgesel yerel gazete haberleri, köşe yazıları, son dakika haberleri, Türkiye ve Ege gündemi, İzmir, İzmir bölgesinin en köklü internet gazetesi Poyraz Gazetesi.

26 Aralık 2018 11:32 aliaga 387
ATATÜRK İLKOKULU ATIK MATERYAL DEFİLESİ
"Sıfır Atık Projesi" kapsamında Atatürk İlkokulu anasınıfı,1.2.3.ve 4.sınıf öğrencileri arasında "Atık Malzeme Tasarımı” yarışması düzenlendi. Yarışma sonunda ortaya çıkan tasarımlar okul bahçesinde düzenlenen defilede sergilendi. 
Defilede bir konuşma yapan Okul Müdürü Yahya Çolak "Atatürk İlkokulu olarak 4 yıldır; atık kâğıt, atık pil, atık yağ, atık cam ürünleri geri dönüşüm olarak değerlendirmekteyiz. Bu projedeki amacımız geri dönüştürülebilir atıkların önemini tüm öğrencilerimize anlatmak bu sayede ülkemiz ekonomisine, dünyanın daha sağlıklı geleceğine hizmet etmektir. Gelecek için "Çevre Dostu " çocuklar yetiştirmektir. Defile için öğrencilerimiz, velilerimiz, öğretmenlerimiz, Sosyal Etkinlikler Kurulumuz ve Okul Aile Birliğimiz özveri ile çalıştılar. Hepsine ayrı ayrı teşekkür ediyorum” dedi
Yarışma sonunda dereceye giren öğrenciler ödüllendirildi.
Bu sitede bulunan tüm yazılı ve görsel içerikler ile bu içeriklerin görsel ve sistematik tasarım hakları aksi belirtilmediği sürece Poyraz Gazetesi’ne aittir. Poyraz Gazetesi’nin yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yeniden yayınlanamaz veya satılamaz. Aksine davranışların, 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı Türk Ticaret Kanunu’na göre hukuki ve cezai yaptırımları mevcuttur. Sitedeki tüm içeriklerin telif hakları korunmaktadır.
DİĞER HABERLER