SİTE SAĞ REKLAM ALANI

ATATÜRK ORTAOKULUNDAN BİR BÜYÜK BAŞARI DA SATRANÇTAN GELDİ

Bölgesel yerel gazete haberleri, köşe yazıları, son dakika haberleri, Türkiye ve Ege gündemi, İzmir, İzmir bölgesinin en köklü internet gazetesi Poyraz Gazetesi.

13 Mayıs 2019 10:55 aliaga 162
ATATÜRK ORTAOKULUNDAN BİR BÜYÜK BAŞARI DA SATRANÇTAN GELDİ
İzmir Satranç Eğitim Merkezi tarafından düzenlenen ve ülkenin satranç konusunda prestijli organizasyonlarından biri olan Beko 18. Satranç Şöleninde Atatürk Ortaokulu satranç takımı; Türkiye'nin çeşitli illerinden katılan 70 okul içerisinde Türkiye 5.lik derecesini elde etti.  Aliağa Atatürk Ortaokulu Öğrencisi Atakan Mert BİÇER 280 öğrenci arasında 1. Masada Türkiye 1. olarak Aliağa'ya büyük bir sevinç yaşattı.
Bu sitede bulunan tüm yazılı ve görsel içerikler ile bu içeriklerin görsel ve sistematik tasarım hakları aksi belirtilmediği sürece Poyraz Gazetesi’ne aittir. Poyraz Gazetesi’nin yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yeniden yayınlanamaz veya satılamaz. Aksine davranışların, 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı Türk Ticaret Kanunu’na göre hukuki ve cezai yaptırımları mevcuttur. Sitedeki tüm içeriklerin telif hakları korunmaktadır.
DİĞER HABERLER