SİTE SOL REKLAM ALANI
SİTE SAĞ REKLAM ALANI

AY YILDIZ ALİAĞA'YA ÇOK YAKIŞTI

Türk Bayrağının simgesi ay yıldızlı ışıklandırma figürü vatandaşların hayranlığını kazandı.

04 Şubat 2018 21:05 aliaga 660
AY YILDIZ ALİAĞA'YA ÇOK YAKIŞTI
Kent estetiğine değer katacak çalışmalara imza atmaya devam eden Aliağa Belediyesi'nin İnönü Caddesi'ne yaptığı Türk Bayrağının simgesi ay yıldızlı ışıklandırma figürü vatandaşların hayranlığını kazandı.

Aliağa Belediyesi'nin İnönü Caddesi'nde yaptığı; estetik, dayanıklı, ekonomik ve çevreye uyumlu yeni nesil led aydınlatma armatürleri ilçeye farklı bir hava katarken aynı cadde üzerinde kapalı pazar yeri ile siteler mahallesi arasındaki kavşağa konumlandırılan ay yıldız figürlü ledli alüminyum şehir görseli Aliağalılardan büyük beğeni topladı.

Görenlerin hayranlıkla baktığı ay yıldız figürü özellikle akşam saatlerinde kırmızı beyaz renkli ışıkları ile İnönü Caddesi'ni süslerken yapıldığı ilk günden bu yana da Aliağalıların sosyal medyada en fazla paylaştığı fotoğrafların başında geldi.
Bu sitede bulunan tüm yazılı ve görsel içerikler ile bu içeriklerin görsel ve sistematik tasarım hakları aksi belirtilmediği sürece Poyraz Gazetesi’ne aittir. Poyraz Gazetesi’nin yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yeniden yayınlanamaz veya satılamaz. Aksine davranışların, 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı Türk Ticaret Kanunu’na göre hukuki ve cezai yaptırımları mevcuttur. Sitedeki tüm içeriklerin telif hakları korunmaktadır.
DİĞER HABERLER