SİTE SAĞ REKLAM ALANI

AYAK TAKIMI TİYATROSU PERDELERİNİ AÇIYOR

PETROL-İŞ SENDİKASI ALİAĞA ŞUBESİ AYAK TAKIMI TİYATROSU PERDELERİNİ AÇIYOR

22 Ekim 2018 17:52 aliaga 549
AYAK TAKIMI TİYATROSU PERDELERİNİ AÇIYOR
Petrol-İş Sendikası Aliağa Şubesi'nin oluşturduğu Ayak Takımı Tiyatrosu yeni sezona düzenlediği "Yaratıcılık,Liderlik ve Hitabet Sanatı" konulu seminer ile başlıyor.
24 Ekim Çarşamba günü saat: 
19.30'da Petrol-iş Sendikası Aliağa Şubesi Necmettin Giritlioğlu Konferans Salonu'nda gerçekleştirilecek etkinlik ücretsiz olarak izlenebilecek.
Petrol İş Aliağa Şube Başkanı Ahmet Oktay yayınladığı çağrı metninde "11 yıl önce kurmuş olduğumuz Ayak Takımı Tiyatrosu bu sene de sizlerle buluşmak üzere kapılarını açıyor. Tiyatromuzun katkılarıyla Şubemizin düzenlediği "Yaratıcılık,Liderlik ve Hitabet Sanatı" konulu açılış seminerine,başta üyelerimiz olmak üzere kentimizde yaşayan emek veren tüm kardeşlerimizi davet ediyoruz." dedi. 

Bu sitede bulunan tüm yazılı ve görsel içerikler ile bu içeriklerin görsel ve sistematik tasarım hakları aksi belirtilmediği sürece Poyraz Gazetesi’ne aittir. Poyraz Gazetesi’nin yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yeniden yayınlanamaz veya satılamaz. Aksine davranışların, 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı Türk Ticaret Kanunu’na göre hukuki ve cezai yaptırımları mevcuttur. Sitedeki tüm içeriklerin telif hakları korunmaktadır.
DİĞER HABERLER