SİTE SAĞ REKLAM ALANI

AYDIN ÖZCAN'DAN İLÇE ÖRGÜTÜNE ZİYARET

İzmir Büyükşehir Belediye Başkan Aday adayı Aydın Özcan Aliağa İlçe Örgütü'nü ziyaret etti.

03 Ocak 2019 12:58 aliaga 254
AYDIN ÖZCAN'DAN İLÇE ÖRGÜTÜNE ZİYARET
GAZETE POYRAZ- 31 Mart Yerel Seçimlerine İzmir Büyükşehir Belediye Başkanlığı'na aday adayı olan Aydın Özcan Partisi'nin Aliağa İlçe Örgütüne ziyarette bulundu. Parti binasında kendisini karşılıyan CHP Aliağa İlçe Yönetimi ve partilileri ile seçimler üzerine,  neden aday adayı olduğuna dair konuşan Özcan "İzmir'in sorunları büyük bu sorunları çözüme kavuşturmak için sivil toplum kuruluşları ile birlikte çalışacağız” dedi. 
Kendisini tanıtan ve Batı Trakya Türklerinden olduğunu dile getiren Aydın Özcan daha önce iki dönem BARO başkanlığı görevini yürüttüğünü, BARO'daki görevi esnasında siyasetten uzaklaştığını ancak yeni dönemde İzmir Büyükşehir Belediye Başkanlığına Aday Adayı olarak yeniden siyasete döndüğünü dile getirdi. CHP Aliağa İlçe Başkanı Gülsen Cirit, ziyaretlerinden dolayı Aydın Özcan'a teşekkürlerini iletti. 

Bu sitede bulunan tüm yazılı ve görsel içerikler ile bu içeriklerin görsel ve sistematik tasarım hakları aksi belirtilmediği sürece Poyraz Gazetesi’ne aittir. Poyraz Gazetesi’nin yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yeniden yayınlanamaz veya satılamaz. Aksine davranışların, 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı Türk Ticaret Kanunu’na göre hukuki ve cezai yaptırımları mevcuttur. Sitedeki tüm içeriklerin telif hakları korunmaktadır.
DİĞER HABERLER