SİTE SAĞ REKLAM ALANI

AYDIN ŞİMŞEK'TEN KUBİLAY MESAJI

Ak Parti Aliağa Belediye Başkan Aday Adayı Aydın Şimşek, Asteğmen Kubilay'ın şehit edilmesinin 88. Yıl dönümü dolayısıyla bir mesaj yayınladı.

22 Aralık 2018 11:19 aliaga 440
AYDIN ŞİMŞEK'TEN KUBİLAY MESAJI
Ak Parti Aliağa Belediye Başkan Aday Adayı Aydın Şimşek, Asteğmen Kubilay ile Bekçi Hasan ve Bekçi Şevki'nin şehit edilmesinin 88. Yıl dönümü dolayısıyla bir mesaj yayınladı.
Mesajda menfur olayı kınayan Şimşek "88 yıl önce Menemen'de yaşanan elim ve esef verici olayı, yıl dönümü vesilesiyle bir kez daha kınıyor, bu vesileyle, başta Asteğmen Kubilay, Bekçi Hasan ve Şevki Beyler olmak üzere, Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşlarını, özveri ve kararlılıkla sürdürmekte olduğumuz Terörle Mücadele Harekatı'nda,15 Temmuz hain darbe girişimine karşı verilen mücadelede, sınır ötesi operasyonlarda ve diğer faaliyetlerde şehitlik mertebesine ulaşan silah arkadaşlarımızı, güvenlik güçlerimizi ve vatandaşlarımızı, kanlarını bayraklaşan vatan toprakları uğrunda feda eden bütün aziz şehitlerimizi, ebediyete intikal eden tüm mensuplarımızı rahmet ve şükranla, kahraman gazilerimizi minnet ve saygıyla anıyorum.” dedi.

Bu sitede bulunan tüm yazılı ve görsel içerikler ile bu içeriklerin görsel ve sistematik tasarım hakları aksi belirtilmediği sürece Poyraz Gazetesi’ne aittir. Poyraz Gazetesi’nin yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yeniden yayınlanamaz veya satılamaz. Aksine davranışların, 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı Türk Ticaret Kanunu’na göre hukuki ve cezai yaptırımları mevcuttur. Sitedeki tüm içeriklerin telif hakları korunmaktadır.
DİĞER HABERLER