SİTE SAĞ REKLAM ALANI

AYTUN ÇIRAY'DAN SEÇİM ÖNCESİ ZİYARET

İyi Parti Genel Başkan Yardımcısı Aytun Çıray Aliağa'ya gelerek yerel seçimler üzerine istişarede bulundu.

30 Mart 2019 16:26 aliaga 307
AYTUN ÇIRAY'DAN SEÇİM ÖNCESİ ZİYARET
İyi Parti Genel Başkan Yardımcısı İzmir Milletvekili Aytun Çıray Aliağa'ya geldi. Partisinin ilçe binasında İlçe Yönetimi ve partilileriyle buluşan Çıray'ı Millet İttifakı Aliağa Belediye Başkan Adayı Özcan Durmaz da yalnız bırakmadı. Yerel seçimlere saatler kala Aliağa'daki durum üzerine partilileri ile istişarede bulunan Genel Başkan Yardımcısı Aytun Çıray "Millet İttifakı'nın mensubu olan iki büyük partinin genel merkezlerinde aldığı karar Aliağa'da başarıyla uygulandı. Aliağa'daki birlik, beraberlik ve seçimlere ortak hazırlanma ruhu tüm Türkiye'ye örnek olacak niteliktedir. Bizler bu birlikteliğin hem Aliağa'da hem de Türkiye'de başarıya ulaştıracağına inanıyoruz. Millet İttifakı'nın Aliağa Belediye Başkan Adayı Özcan Durmaz Aliağa'da kurmak istediğimiz yeni yönetimin, daha demokratik ve halkçı bir belediyecilik anlayışının en güzel örneğidir.” dedi. 
Millet İttifakı Aliağa Belediye Başkan Adayı Özcan Durmaz, İyi Parti Genel Başkan Yardımcısı Aytun Çıray'a ziyaretlerinden ve desteğinden dolayı teşekkürlerini iletti. İyi Parti İlçe Başkanı Yavuz Adar ise "Aliağa'da Özcan Durmaz'ın öncülüğünde Millet İttifakı olarak çok başarılı bir seçim atmosferi ortaya koyduk. Emeklerimizin karşılığını tüm Aliağa olarak 1 Nisan sabahı yeni bir Aliağa'ya uyanarak alacağız. Aliağa'da gerek partililerimiz gerekse seçmen Millet İttifakı'na ilgisini gösterdi. Bu ilginin sandığa da yansıyacağından eminiz” diye konuştu. 

Bu sitede bulunan tüm yazılı ve görsel içerikler ile bu içeriklerin görsel ve sistematik tasarım hakları aksi belirtilmediği sürece Poyraz Gazetesi’ne aittir. Poyraz Gazetesi’nin yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yeniden yayınlanamaz veya satılamaz. Aksine davranışların, 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı Türk Ticaret Kanunu’na göre hukuki ve cezai yaptırımları mevcuttur. Sitedeki tüm içeriklerin telif hakları korunmaktadır.
DİĞER HABERLER