BAŞKAN SERKAN ACAR KADINLARLA BİR ARAYA GELDİ

ALİAĞA BELEDİYE BAŞKANI SERKAN ACAR KADIN MECLİSİ'NE KATILDI

01 Mart 2018 00:45 aliaga 255
BAŞKAN SERKAN ACAR KADINLARLA BİR ARAYA GELDİ
Aliağa Kent Konseyi Kadın Meclisi Aylık Olağan Toplantısını gerçekleştirdi. Davet üzerine toplantıya katılan Aliağa Belediye Başkanı Serkan Acar, kadınlarla görüş alış verişinde bulunarak Aliağa Belediyesi'nin biten, devam eden ve yapacak olduğu projeleri hakkında bilgi verdi.

Aliağa Kent Konseyi Hizmet Binasında yapılan toplantıya Başkan Serkan Acar'ın yanı sıra Aliağa Kent Konseyi Başkanı Yakup Öztürk, Kadın Meclis Başkanı Berrin Argun Han ile Aliağa'nın birçok mahallesinden kadınlar katıldı. Başkan Serkan Acar yaklaşık iki saat süren toplantıda kadınların öneri, şikayet ve isteklerini dinledi.

Toplantı sonunda kadınların sorularını da içtenlikle yanıtlayan Başkan Serkan Acar, yaptıkları çalışmalar ile çocukların huzur ve mutlulukla yaşayabileceği bir kent oluşturma çabası içerisinde olduklarını söyledi. Aliağa'yı çok güzel günlerin beklediğini de sözlerine ekleyen Başkan Serkan Acar, yapılacak proje ve yatırımlarla Aliağa'nın yakın bir zamanda cazibe merkezi haline geleceğini belirtti.